Ana SayfaDedikoduGamze Topuz Söz Dizisine Katıldı

İlgili Postlar

Gamze Topuz Söz Dizisine Katıldı

Gamze Topuz Söz Dizisine Katıldı

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, ‘Söz’ dizisine oyuncu Gamze Topuz konuk oyuncu olarak dahil oldu.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘Söz’ün bu akşam yayınlanacak 15. bölümünde Gamze Topuz, sürpriz bir karakterle izleyiciyle buluşacak.

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan Gamze Topuz’un hayat vereceği Sarah karakteri, teröristlerin izini süren Özel Kuvvet Timi’nin sürpriz bir şekilde karşısına çıkacak.

Kilit bir görev üstlenen Sarah’ın peşine ise Karabatak (Eren Vurdem) ve Çaylak (Aytaç Şaşmaz) düşecek. Çaylak ve Sarah’ın karşı karşıya geldiği sahne atmosferiyle de heyecanın dozunu oldukça yükseltecek.

Ünlü oyuncu daha önce eski ünlü futbolcu Tümer Metin’e olan aşkını dile getirerek gündeme gelmişti. Güzel oyuncu uzun süredir çok fazla ekranlarda görünmezken, Hayat Bazen Tatlıdır’ın Birtanem’i olarak karşımıza çıkmış, hem güzelliğini hemde oyunculuğunu konuşturmuştu. Bununla birilkte  geçtiğimiz günlerde sevgilisi Tümer Metin için şarkı söyledi. Topuz, sevgilisine bakarak “En sevdiceğim yanımda, çok mutluyum” dedi, sonra onun için “Hoş Geldin”i seslendirdi. İkilinin birlikteliği sosyal medya da sevenleri tarafından desteklenirken, ikiliyi birbirine yakıştıran çok sayıda yorum geldi ve beğenilerini dile getirdi sosyal medya kullanıcıları.

İlerleyen saatlerde de Instagram’da Sezen Aksu’nun “Canımsın Sen” şarkısının sözlerini paylaşarak aşkını ilan etti. Metin ise sevgilisine Ebru Gündeş’in ‘Nerdeydin’ şarkısının sözleriyle sosyal medyadan karşılık verdi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler