Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Futbolu Bilen “Var” İle Taraftarın Sesi Stüdyoya Gelecek...

Futbolu Bilen “Var” İle Taraftarın Sesi Stüdyoya Gelecek…

-

Futbolu Bilen “Var” ile taraftarın sesi stüdyoya gelecek. Türkiye’nin sevilen isimleri, her Pazartesi 22.00’de, Şoray Uzun’un moderatörlüğünde, kendi takımları adına, kendi taraftarları için kıyasıya tartışıyor. Nasılmı? Detaylar Haberimizde…

Futbolu Bilen “Var” İle Taraftarın Sesi Stüdyoya Gelecek…

Bildiğiniz tüm futbol programlarını unutun. Futbolu Bilen “Var” 360 ekranlarında ezber bozacak. Bu programda tarafsızlık yok, herkes taraf tutuyor. Dişe diş takımlarını savunuyor, taraftarın sesi oluyor. Taraftarın duymak istediği her şey Futbolu Bilen “Var” da konuşuluyor.

Tüm Takımların Tribünde Yeri Var…

Şoray Uzunun moderatörlüğündeki programda tüm takımların tribünde yeri var. Ali Fuad Pekzeren ve Aydın Sarman, armasında dört yıldız olan tek takım GALATASARAY’ ın stüdyodaki sesi olacak.

Kıran Kırana Tartışmalar “Futbolu Bilen “Var” da…

Kıran kırana tartışmaların eksik olmayacağı “Futbolu Bilen “Var” da, Ceyhun Fersoy ile Caner Güler, FENERBAHÇE – GALATASARAY rekabetini stüdyoya taşıyacak.

Beşiktaş’ın Temsilcisi…

Kara kartal BEŞİKTAŞ’ın temsilcisi olacak olan Erdem Baş ile Etem Caner Karaüç, heyecanın eksik olmadığı GALATASARAY – BEŞİKTAŞ derbisini yorumlayacak. (17 Ocak 2021’deki derbi)

Trabzonspor ‘un Temsilcisi…

Karadeniz fırtınası TRABZONSPOR taraftarının temsilcileri ise Onur Dilber ile Seymen Aydın olacak. Şoray Uzun’un sunumuyla, tartışmanın, kahkahanın, televizyon tarihinin unutulmaz olaylarının yaşanacağı Futbolu Bilen “Var” 18 Ocak Pazartesi gününden itibaren her Pazartesi 22.00’de seyircisi ile buluşuyor.

Şoray Uzun Kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Oğuzhan Koç'un şarkısı Dijital Platformlarda...

Oğuzhan Koç’un Yeniden Yorumladığı “Deli Divane” Şarkısı Tüm Dijital Platformlarda…

0
Türk müzik sektörünün en önemli bestecilerinden biri olarak tarihe geçen Melih Kibar’ın ölümünün 15. Yılı adına hazırlanan “Mesaj” isimli 5 şarkılık EP 26...
kenan-dogulu-beren-saat

Kenan Doğulu ‘dan Beren Saat’e Romantik Kutlama

cilgin-sedat-demet-akalin

Çılgın Sedat ‘a Demet Akalın’dan Destek

aleyna-tilki

Aleyna Tilki Yeni Şarkısı ile Gündem Oldu