Ana SayfaÜnlülerFerhat Göçer ve Kızından Yeni Haberler Var!

İlgili Postlar

Ferhat Göçer ve Kızından Yeni Haberler Var!

Başarılı şarkıcı Ferhat Göçer, kızı Yağmur Göçer ile aralarında geçen tartışmayla ilgili “Benim iki evladım var. Onlarla aramızda her zaman tartışmalar olabilir ancak küslük olmaz” demişti.

Bir süredir görüşmeyen baba-kızın aralarındaki soğukluk sonunda sona erdi. Yağmur Göçer’in Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katılıp, babasını eleştirmesinin üzerine gözler başarılı şarkıcı Ferhat Göçer’e çevrilmişti.Ferhat Göçer, ‘Hayattaki en önemli varlık sebebim. Benim için her şeyden önce evlatlarım gelir.’ şeklinde bir açıklama yayınlamıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından bir araya gelen baba- kızın arasındaki gerilim sona erdi.

Ferhat Göçer ve kızı arasında neler yaşanmıştı?

Ferhat Göçer’in Kızından Sitem Dolu Sözler!

Ferhat Göçer’den Kızı İle İlgili İddialara Açıklama!

Ferhat Göçer Hangi Kararından Vazgeçti?

Ferhat Göçer, Sahne Sonrası Bakın Kimin Yanına Koştu?

Ferhat Göçer kimdir?

Ferhat Göçer ve kızı Yağmur Göçer barıştı!

Canlı yayında babası Ferhat Göçer’in 8,5 aydır kendinisi aramadığını ve kediye köpeğe ‘kızım’, kendisine ‘takoz’ dediğini açıklayan Yağmur Göçer’in ardından açıklama yapan Ferhat Göçer, “Bir baba olarak iyi bir evlat yetiştirebilmek için gördüğüm yanlışları uyarmak, müdahale etmek ve her koşulda onun yanında olmak bu hayattaki en önemli varlık sebebim. Benim için her şeyden önce evlatlarım gelir. Bu konunun aile arasında halledilmesi gereken bir problem olması, magazine daha fazla yansımaması ve Yağmur’un daha fazla zarar görmemesi adına kızımla iletişime geçtim.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Tüm bu gelişmelerin ardından Ferhat Göçer’inı kızıYağmur Göçer’in paylaşımı, baba kızın arasındaki gerilimin son bulduğunu belgeledi.

Ayşe Özyılmazel’in köşe yazısını paylaşan başarılı şarkıcı Ferhat Göçer’in kızı Yağmur Göçer, paylaşımının altına, “@ayseozyilmazel ‘e yazısı için teşekkür ediyorum. Çok güzel anlamış ve anlatmış beni.
Beklediğim mesaj ve telefon geldi babamdan. Görüştük bir yemek yedik. Sadece bazı şeyler için zaman gerekir. Çok yıprandık yaralandık. Zaman bize iyi gelecek . Her şeyin daha güzel olacağı günler yaşayacağımızı umuyorum. Bu süreçte destek mesajları atan yanımda olan herkese sonsuz teşekkürler. Kendinize iyi bakın.”  şeklinde yorum bıraktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler