Ana SayfaÜnlülerEzgi Mola: Yaşıtlarımdan daha olgunum

İlgili Postlar

Ezgi Mola: Yaşıtlarımdan daha olgunum

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, “15 yaşımdan beri çalışıp, hem kendime hem aileme bakıyorum” ifadelerini kullandı. Mola, sözlerine, “Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve olgun bir insan yaptı” şeklinde devam etti

Yaklaşık iki senedir aşk yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlilik yolunda ilerleyen oyuncu Ezgi Mola, samimi açıklamalarda bulundu. BeStyle Dergisi’ne kapak olan Mola, hakkında bilinmeyenleri anlattı. Ezgi Mola, 15 yaşından beri çalıştığı için çoğu yaşıtlarından daha bilinçli ve sorumluluk sahibi bir insan olduğunu ifade etti.

YAŞITLARIMDAN DAHA BİLİNÇLİYİM

Ünlü oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

15 yaşımdan beri çalışıp, hem kendime hem aileme bakıyorum. Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve olgun bir insan yaptı. Herhalde, Kendini beğenmiş demesinler ve şımarık görünmeyeyim gibi, Etraf ne der? baskısı koydum kendime ama hiç gerek yok böyle otosansürlere.

Mesleğin için kendini beslemeye nasıl devam ediyorsun? sorusuna yanıt veren Mola, Kendimi iyi hissedecek yerlerde ve kişilerle birlikte olmaya, kendime vakit ayırmaya çalışıyorum. Huzurlu olmaya çabalıyorum ama bir iş yokken kendimi oyuncu olarak beslemek pek de benlik bir şey değil. Hayatın akışı içinde oyuncu değil; herkes gibiyim ifadelerini kullandı.

 

Rol aldığı dizide temizlik takıntısı olan bir karaktere hayat veren oyuncu, rolüyle arasındaki benzerlikleri de anlattı.

“Titizliğimle yıllarzır dalga geçilir” diyen Ezgi Mola, “Bundan 10 yıl kadar önce takıntılı olmanın da sınırından dönmüş olabilirim. Çok şükür ki döndüm, çünkü çok yorucu bir şey. Safiye’nin tatlı dile çok aç olduğunu, o çok sert yüzünü bir ‘Seni çok seviyorum’ cümlesiyle hemen yumuşatabildiğini biliyorum. Ben de öyleyimdir” şeklinde konuştu.

37 yaşındaki Mola, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımla doğallığını gözler önüne sermişti. Filtresiz ve photoshopsuz fotoğrafını yayınlayan ünlü oyuncu, gönderisine, “Ben de filtreyi bıraktım. Kendime beklentim minimumda” notunu düşmüştü. Ezgi Mola, geçtiğimiz haftalarda evinde tadilat yaptırmaya başlamıştı. Mağazaları gezdiğini ifade eden Mola, yüksek fiyatlardan dert yanmıştı.

 O PARAYA BEYLİKDÜZÜ’NDEN EV ALINIR!

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ezgi Mola, şunları söylemişti:

Evde tadilat yaptırıyorum. Geçen gittik, mutfak için fiyat alıyoruz. Fayanslar, parkeler, mutfak eşyaları… Arkadaşlar bir fiyat çıkarmış. Şişirmiş şişirmiş, sonra, Size yüzde 60 indirim yapıyoruz dediler! Bir mutfağın fiyatı 120 bin lira olabilir mi? Saçmalık. Sonra da onu 40 bine indirmiş. İnanamadım. Koca mutfak yaptırmıştım birkaç yıl önce 10 bin lira vermiştim. 120 bine mutfak mı yapılır? Delirdi mi bunlar? Yalı mı yaptırıyorum ayol ben? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler