Ana SayfaÜnlülerEzgi Mola: Delirdi mi bunlar?

İlgili Postlar

Ezgi Mola: Delirdi mi bunlar?

Oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde 38 yaşına basan yakın arkadaşı Enis Arıkan’ın doğum gününü kutlamıştı. Arıkan, birlikte çekilen karelerini, “Fındığım bana doğum günü sürprizi yaptı. Hoş geldin 30… İnternet’te yazılan yaşım gerçeği yansıtmıyordur!” şeklinde esprili bir not ile paylaşmıştı. Ezgi Mola: Delirdi mi bunlar?

Ezgi Mola Kimdir?

Evinde tadilat yaptıran ünlü oyuncu Ezgi Mola, istenen rakamlar karşısında yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi. Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Mola, sosyal medyayı salladı. Detaylar Haberimizde…

Ezgi Mola: O paraya Beylikdüzü’nden ev alınır!

Evinde tadilat yaptıran ünlü oyuncu Ezgi Mola, istenen rakamlar karşısında yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi. Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Mola, “Bir mutfağın fiyatı 120 bin lira olabilir mi? Saçmalık. Delirdi mi bunlar? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır!” dedi.

İşletmeci Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan oyuncu Ezgi Mola, evinde tadilat yaptırmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde mağazaları gezdiğini ifade eden 37 yaşındaki Mola, yüksek fiyatlardan dert yandı.

Ezgi Mola'dan bebek
Ezgi Mola’dan bebek

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ezgi Mola, şunları söyledi:

“Evde tadilat yaptırıyorum. Geçen gittik, mutfak için fiyat alıyoruz. Fayanslar, parkeler, mutfak eşyaları… Arkadaşlar bir fiyat çıkarmış. Şişirmiş şişirmiş, sonra, ‘Size yüzde 60 indirim yapıyoruz’ dediler! Bir mutfağın fiyatı 120 bin lira olabilir mi? Saçmalık. Sonra da onu 40 bine indirmiş. İnanamadım. Koca mutfak yaptırmıştım birkaç yıl önce 10 bin lira vermiştim. 120 bine mutfak mı yapılır? Delirdi mi bunlar? Yalı mı yaptırıyorum ayol ben? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır.”

Ezgi Mola: Delirdi mi bunlar?

Sosyal medyada gerçekleşen bir canlı yayına katılan Mola’nın tektaşı ilk kez görünmüştü. Sevgilisinden evlilik teklifi alan oyuncu, program esnasında elini yüzüne götürünce, yüzük ortaya çıkmıştı. Bir süredir yüzüğü taktığını söyleyen Mola, “Kimseye denk gelmedi ve görmediler. Evlilik tarihi şu anda net değil. Belli olduğunda herkesin haberi olur” demişti. İki yıldır birlikte olan çiftin, daha önce de eylül ayında nikah masasına oturacağı öne sürülmüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler