Ana SayfaKültür ve SanatEmre Kınay Ve Evrim Alasya 'nın Müzikal Tadında Komedi Oyunu Çok Yakında!...

İlgili Postlar

Emre Kınay Ve Evrim Alasya ‘nın Müzikal Tadında Komedi Oyunu Çok Yakında!…

Usta oyuncular, Emre Kınay ve Evrim Alasya’ nın birlikte rol aldığı müzikli, eğlenceli, bol kahkahalı “İki Bekâr” oyunu, 10-11 Aralık’ta Duru Tiyatro Watergarden Performans Merkezi’nde herkesle buluşuyor. İşte Detaylar…

Kübra Par ‘dan Emre Kınay’ a Yaylım Ateşi…

Emre Kınay Ve Evrim Alasya ‘nın Müzikal Tadında Komedi Oyunu Çok Yakında!…

Duru Tiyatro’ nun, 5. sezonunda seyircilerden yoğun ilgi görmeye devam eden oyununda Durucazzz! grubu da canlı performanslarıyla Kınay ve Alasya’ya eşlik ediyor. “İki Bekâr”, Shanette ile Jack’in, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlayan komik hikâyesini sahneye taşıyor.

Müzikal Tadında Kahkaha Dolu 2 Saat…

Amerikan Tiyatrosu’nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’in yazdığı, Duru Tiyatro’nun sahneye koyduğu “İki Bekâr” ın yönetmen koltuğunda Emre Kınay oturuyor. Emre Kınay ve Evrim Alasya’ nın birlikte rol aldığı oyunda, Duru Tiyatro’ nun Serdar Aslan, Zafer Aslan ve Tarkan Tekyıldız’ dan oluşan orkestrası Durucazzz! da ikiliye canlı performanslarıyla eşlik ediyor ve seyircilere müzikal tadında kahkaha dolu bir 2 saat sunuyor.

Shanette İle Jack’in Komik Hikâyesi!…

“İki Bekâr” da Shanette ile Jack’in komik hikâyesi, arkadaşlarının çöpçatanlığıyla bir düğün davetinde aynı masaya oturmalarıyla başlıyor. Birine, bir ilişkiye ihtiyacı olan Shanette Jack’ i adım adım izliyor, Jack ise korkuyor; bir ilişkiden, bağlanmaktan, terk edilmekten, aldatılmaktan, soyulmaktan! En çok da çatlak Shanette’ ten korkuyor ama Shanette kararlı ve ısrarcı, vazgeçmeye hiç niyeti yok… 

Birbirinden Yetenekli Kadrosuyla “İki Bekâr”…

Ekin Tunçay Turan’ ın dilimize çevirdiği “İki Bekâr” ın müziklerini birçok popüler sanatçıya besteler de veren Serdar Aslan büyük bir titizlikle besteledi. Oyunun dekor tasarımı Saldıray Çakar, ses ve ışık tasarımı Erkan Kalkan, dramaturjisi ise Ayşegül Hardern tarafından hazırlandı.

Evrim Alasya kimdir?

10 Aralık 2021 Cuma ve 11 Aralık 2021 Cumartesi akşamları saat 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’ nde sahnelenecek “İki Bekar” oyununun biletleri biletix.com ve biletinial.com adreslerinden temin edilebilir.

Emre Kınay Kimdir?

Bilgi için: durutiyatro.com      instagram.com/durutiyatro

Adres: Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi Barbaros Mah. Kızılbegonya Sok. No. 10 A -1 Ataşehir/İstanbul

Tel: 0216 338 56 86 – 0549 553 19 79

Birazda Duru Tiyatro Hakkında…

Mart 2005’te kurulan tiyatro topluluğu, bir repertuar tiyatrosu olarak yaşamına başladı. Eylül 2007’de “Maarif Kültür Merkezi” projesine başlarken, çağdaş bir kente yakışan, “duru” bir tiyatro yaratma düşüncesiyle yola çıkan Duru Tiyatro, 5 Ocak 2008’de, 8 dalda “En İyi” ödülleriyle ödüllendirilen ve Yılın Oyunu seçilen “Bana Bir Picasso Gerek” adlı oyunuyla perdelerini açtı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler