Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik “eGo”dan Yeni Bir “Ütopya”...

“eGo”dan Yeni Bir “Ütopya”…

-

Müziğe olan ilgisini ailesinden alan ve ilkokul yıllarında fark ederek eğilimini bu yönde şekillendiren “eGo”, ilk şarkısı olan “Ütopya” ile tüm dijital müzik platformlarında yerini alarak müzikseverlerle buluşturdu. İşte Detaylar…

“eGo”dan Yeni Bir “Ütopya”…

HipHop ve R&B müziğine olan yeteneğini keşfederek ortaokul yıllarında ilk bestelerini yapmaya başlayan genç sanatçı eGo, zaman geçtikçe ilgi duyduğu diğer müzik türleriyle bunu birleştirdi ve şimdilerde HipHop, R&B, Trapsoul dallarında besteler üretip seslendirmeye başladı.

Bestelerini En Sempatik Haliyle Sunuyor…

İlk yıllarında azınlıkların sesini dünyaya duyurmayı amaçlayan Rap müzik, günümüzde de dinleyicilerini dinamik ve heyecanlı gençlerden oluştururken “eGo”da, R&B, HipHop, Rap, Trap ve bunun gibi müzik türlerini, kendi besteleriyle sıra dışı ve iddialı bir şekilde dinleyicisine en sempatik haliyle sunuyor.

Sokağın sesi olan bu tür müziklere yeni bir soluk getirecek “eGo”nun yeni şarkısının sözleri ve müziği genç sanatçının kendisine ait olurken, düzenlemesi ise sektörün başarılı isimlerinden Seçkin Özer’e ait. Aranjör Seçkin Özer aynı zamanda projenin her detayıyla yakından ilgilenerek prodüktörlüğünü üstlendi.

“Ütopya” Müzik Platformlarında Ve Klibi NetD YouTube…

“eGo” nun yeni şarkısı “Ütopya” Fifth Floor Records etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD YouTube kanalında yayında!

İşte “eGo”dan Klip “Ütopya”…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!