Pazar, Nisan 18, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Eda Taşpınar Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü

Eda Taşpınar Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü

-

Eda Taşpınar köpekbalıklarıyla birlikte yüzdü. Eda Taşpınar, Meksika-Cancun’da 25 metre derinliğe dalarak köpek balıklarıyla yüzdü. Sosyetik güzel, o anları da sosyal medya hesabından paylaşarak samimi açıklamalarda bulundu. İşte Eda Taşpınar’ın o açıklamaları;“Aşk Aslında İki Ruhun Ve Kalbin Yaptığı En Yüce Anlaşmadır”

……Aşk sayesinde farklılıklar, sınırlar, önyargılar yıkılır yeni görüşler içeren özgür dünyalar inşa edilir. Aşk kurduğun hayallere yan yana yürüyerek beraber kavuşmaktır. Aşk aslında sade ve sadece en saf haliyle iki ruhun ve kalbin yaptığı en yüce anlaşmadır. ve o kadar güçlüdür ki gerçek aşk sana aradığın ilahi özgürlüğü tattırandır.”

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir yurt dışı planlarını askıya almıştı. Pandemi kurallarının gevşetilmesinin ardından Taşpınar, geçtiğimiz günlerde soluğu Meksika’da aldı.

Tulum’un ardından Cancun’a giden Taşpınar, denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor. Doğayla iç içe vakit geçiren 40 yaşındaki sosyetik güzel, tatilinden kesitleri de sık sık Instagram hesabından yayınlıyor.

Eda Taşpınar Köpekbalıklarıyla Birlikte Yüzdü

Eda Taşpınar son olarak 25 metre derinliğe inerek köpek balıklarıyla yüzdüğü anları paylaştı. Ünlü isim, yayınladığı bu fotoğrafa, “Aşağıya inmeye başladığım anda kabulleniş başlar bende. Burası onların dünyası, onların kuralları geçerli.. Ne yapacaklarına onlar karar verirler, aslında ikili ilişkilerle hiç bir farkı yok. Çünkü karşınızdakinin hareketleri hiç bir zaman sizin kontrolünüzde değildir aslında. İnsanoğlu kontrolü sever, elinde olduğunu bilmek ister fakat hayat bize şu günlerde öğretti ki kontrol bir illüzyon. Yaşama güven, sana ihtiyacın olanı o zaten yollar. Aslında bu kadar basit. Kabullen. Korkutucu olmaları gerekirken o dünya o kadar sakinki aslında. Öğrenilecek çok şey var… Köpek balıklarıyla kafessiz dalışın yaptığı en tehlikeli şey olduğu olduğunu belirten Taşpınar, “Zor bir dalış alanıydı, akıntı çok fazlaydı.. Tekneden suya atlayanlar aşşağıya atılmış olan ipe tutunarak inmeliydi. Akıntıdan dolayı ipi ıskalıyanlar oldu. 25 metre altımızda inanamayacağımız bir görüntüyle karşılaştık. Bull sharklar, beyaz köpek balıklarından çok daha sinirli hayvanlardır. Yaklaşık 20 taneydiler. Dişiler hamileydi. Bize görsel bir şölen sundular. Çarpanlar, çok yakınımızdan geçenler oldu. En inanılmazı ise yukarı çıkarken hare halinde etrafımızı sarıp bizle beraber yukarı çıkışlarıydı.. Yaptığım en tehlikeli ama bir o kadar da unutulması imkansız yegane şey-Köpek balıklarıyla kafessiz dalış…” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Züleyha Feci Bir Kaza Geçiriyor

Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha Feci Bir...

0
Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 93. yeni bölümüyle 22 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fikret, afişleri gördükten...