Ana SayfaKimdirEbru Aytemur Kimdir?

İlgili Postlar

Ebru Aytemur Kimdir?

Ebru Aytemur Kimdir? Hayatı hakkında merak edilenler özel hayatında kimse var mı? Şuan ne iş yapıyor, Hangi dizide veya hangi filmde yer alıyor hepsi Ebru Aytemur  Kimdir haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler

Ebru Aytemur aslen nereli? Ebru Aytemur  şuan kaç yaşında? Ebru Aytemur hangi burç?

Ebru Aytemur aslen İstanbullu olan oyuncu şuan 31 yaşında ve boğa burcudur.

Ebru Aytemur Kimdir

Ebru Aytemur İstanbul’ da dünya geldi. 2009 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. Ebru Aytemur kendi hakkında söylediği bir konuşmasında insan kaynakları alanında çalıştığını ama bu işin kendisine göre olmadığını anlamış, hep hayali olan oyunculuk üzerine eğitimler almak istediğini ve buna yöneldiğini söylemiş. Biri mimar biri mühendis olan 2 abisi olan Ebru Aytemur, ailesinin de Ebru’nun doktor ya da mühendis olmasını istemiş ama Ebru hayallerinden vazgeçememiş.

Mezun olduktan sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon ve aynı zamanda oyunculuk eğitimi aldı. Birçok projede yer alan güzel oyuncu ilk olarak Nizama Adanmış Ruhlar – Ekip 1 dizisinde Elif karakteriyle başrol oynamasıyla adını seyircilere duyurmayı başardı. Daha sonra rol aldığı dizilerde ününe ün katmayı başarmış. 2015 yılında Kutsi ve Deniz Baysal‘ın baş rollerini paylaştığı Show Tv ekranlarında yayınlanan Beyaz Yalan dizisinde Ebru karakterini canlandırdı. Son olarak 2016 yılında Kanıt: Ateş Üstünde dizisinde Melis karakterini canlandırdı.

25.04.1988 doğumlu ve 28 yaşında Boğa burcu olan güzel oyuncu Ebru Aytemur, 1,70 cm boyunda ve  54 kg’dır.

Rol Aldığı Projeler:

 • Kanıt: Ateş Üstünde (Melis) TV Dizisi 2016
 • Beyaz Yalan (Ebru)  TV Dizisi 2015
 • Sungurlar (Elif) TV Dizisi 2014
 • Nizama Adanmış Ruhlar TV Dizisi
  4. Sezon  (Elif) 2015
  3. Sezon  (Elif) 2014
  2. Sezon  (Elif) 2013
  1. Sezon  (Elif) 2013
 • Adanalı 2. Sezon TV Dizisi 2009    
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler