Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Kimdir Dilara Büyükbayraktar Kimdir?

Dilara Büyükbayraktar Kimdir?

-

“Siccin 6” filminin sevilen oyuncusu Dilara Büyükbayraktar kimdir? Dilara Büyükbayraktar kaç yaşında? Dilara Büyükbayraktar dizileri neler? Dilara Büyükbayraktar filmleri neler? Dilara Büyükbayraktar aslen nereli? Dilara Büyükbayraktar hangi burç? Dilara Büyükbayraktar hakkında bilmeniz gereken ve merak ettiğiniz her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Dilara Büyükbayraktar Kaç Yaşında? Dilara Büyükbayraktar Aslen Nereli? Dilara Büyükbayraktar Hangi Burç?

Dilara Büyükbayraktar, 23 Ekim 1986 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan Dilara Büyükbayraktar, Akrep burcudur.

Dilara Büyükbayraktar Kimdir?

Dilara Büyükbayraktar liseye kadar eğitim hayatını İzmir’de tamamlamıştır. Lise yıllarında tiyatro ile ilgilenmeye başlayan Dilara Büyükbayraktar, liseden mevzun olduktan sonra “Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü”nü kazanarak Eskişehir’e gitmiştir.

Ardından ilk olarak 2011 senesinde “Şefkat Tepe” dizisiyle izleyici karşısına geçen Dilara Büyükbayraktar,  dizideki rolüne 4 sezon boyunca devam etmiş ve bu diziyle büyük bir çıkış yakalamıştır.  2014 senesinde “Sungurlar” dizisinde yer alan Dilara Büyükbayraktar, 2016 senesinde “Senarist” filmi ile beyaz perdedeki yerini almıştır. Ardından 2017 senesinde “Aç Kapıyı Fenayım” filminde yer alan Dilara Büyükbayraktar, bu sene “Siccin 6” filminde yer almıştır.

Dilara Büyükbayraktar Dizileri

  • 2013 – Nizama Adanmış Ruhlar
  • 2011 – Şekfat Tepe

Dilara Büyükbayraktar Filmleri

  • 2019 – Siccin 6
  • 2018 – İyi Ki Doğdun Abla
  • 2017 – Aç Kapıyı Fenayım
  • 2016 – SenaristCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!