Magazin Haberleri » Kimdir » Derya Aral Kimdir?
Derya Aral Kimdir?
Derya Aral Kimdir?

Derya Aral Kimdir?

“Kulyas Lanetin Bedeli 2” filminin oyuncusu Derya Aral kimdir? Derya Aral kaç yaşında? Derya Aral filmleri neler? Derya Aral aslen nereli? Derya Aral hangi burç? Derya Aral hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi, sizin için bu yazımızda yazdık.


Derya Aral Kaç Yaşında? Derya Aral Aslen Nereli? Derya Aral Hangi Burç?

Derya Aral 1 Ocak 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Derya Aral, Oğlak burcudur.

Derya Aral Kimdir?

Derya Aral eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Derya Aral 2012 senesinde Kıbrıs’ta düzenlenen  Miss Global yarışmasında “Sinema Güzeli” olarak birinci seçilmiştir. Ardından Derya Aral birkaç dizi ve filmde rol alsa da, magazinin iç dünyasında olmak onu daha çok mutlu ettiğinden, magazin sunucusu olarak mesleğine devam etmeye karar vermiştir.

Mesleğini severek yapan Derya Aral, 2016 senesinde yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği ve baş rollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı “Dünyanın  En Güzel Kokusu” filminde yer almıştır. Arından yeniden muhabirliğe dönen Derya Aral, bu sene “Kulyas Lanetin Bedeli 2″filmiyle beyaz perdeye yeniden dönmek için hazırlanmaktadır.


Derya Aral Filmleri

  • 2016 – Dünyanın En Güzel Kokusu
  • 2019 – Kulyas Lanetin Bedeli2 2
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Gülçin Santırcıoğlu kaç yaşında

Gülçin Santırcıoğlu kimdir?

Gülçin Santırcıoğlu kimdir? Gülçin Santırcıoğlu kaç yaşında? Gülçin Santırcıoğlu aslen nereli? Gülçin Santırcıoğlu hangi burç? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir