teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerDenizde can pazarı: Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı'dan üzen haber!

İlgili Postlar

Denizde can pazarı: Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı’dan üzen haber!

 

Yunanistan’da tatil yapmak için yatlarıyla Leros Adası’na giden iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, akşam yemeği için zodyak botla denize açıldılar.

Yunanistan’da tatil yapmak için yatlarıyla Leros Adası’na giden iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, akşam yemeği yemek için zodyak botla denize açıldılar. Ancak bu sırada kayalıklara çarpan çift, ağır bir şekilde yaralandı. Tesadüfen yakınlarından geçen bir teknedeki vatandaşlar tarafından fark edilen Sabancı çifti, adadaki hastaneye hızlı bir şekilde kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Bodrum’a getirilen çift, özel bir hastaneye sevk edildi.

Ali Sabancı ve Vuslat Sabancı’nın Son Durumları

ali sabancı vuslat sabancı

Ali Sabancı’nın durumunun çok ciddi olduğu ve dalağının alındığı, entübe edildiği iddia edildi. Sabancı’nın bugün saat 10.15 sıralarında ambulans helikopterle İstanbul’a getirildiği öğrenildi. Eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın ise sağlık durumunun giderek iyiye gittiği ve saat 11.30’da ambulans uçakla İstanbul’a getirileceği belirtildi.

Sabancı ailesinin yakınları ve dostları, çiftin sağlık durumu hakkında endişeli bekleyişlerini sürdürüyor. Sabancı çiftinin kaza geçirdiği haberini alan Arzuhan Doğan Yalçındağ, Ayşe Kocaman, Emine Kamışlı gibi isimler de hastaneye koştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler