Magazin Haberleri » Ünlüler » Demet Şener’in Sevgilisinden Nişanlı Açıklaması!
Demet Şener'in Sevgilisinden
Demet Şener'in Sevgilisinden

Demet Şener’in Sevgilisinden Nişanlı Açıklaması!

Demet Şener’in sevgilisinden nişanlı açıklaması! Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’dan geçtiğimiz ay boşanan ünlü manken Demet Şener, yeni aşkı ile magazin basınında gündem oldu. Geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından eski basketbolcu Cenk Küpeli ile olan ilişkisini ilan eden Demet Şener, “Çok aşığım” ifadesini kullanmıştı. Yeni sevgili Cenk Küpeli, hakkında çıkan başka bir kadınla nişanlı olduğunu haberleri karşısında açıklama yaptı. Demet Şener’in yeni sevgilisi nişanlı mı? İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tü ayrıntılar…


Demet Şener: Şiddet Gördüm!

Demet Şener’in sevgilisinden nişanlı açıklaması!

Demet Şener’in sevgilisinden nişanlı açıklaması! Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’dan geçtiğimiz ay boşanan ünlü manken Demet Şener, kısa süre içinde yeni bir aşka yelken açtı.

İbrahim Kutluay gibi eski bir basketbolcu olan işadamı Cenk Küpeli ile aşk yaşayan Demet Şener, Küpeli ile birlikte gittiği Londra seyahatinden bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak ilan etmişti.

Demet Şener’in geçtiğimiz gün Söylemezsem olmaz programının canlı yayınına bağlanarak “Çok aşığım” yorumunda bulunduğu ilişkisi hakkında yepyeni bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü mankenin sevgilisi Cenk Küpeli’nin Diyetisyen Alev Gezer ile 6 yıldır birlikte olduğu ve 3 yıl önce de nişanlandıkları iddia edilirken, Demet Şener ile ilişkisinin de nişanlısıyla arasının bozuk olduğu dönemde başladığı dedikodular arasında yer aldı. 

Demet Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli, yaptığı açıklamada hakkında çıkan iddiaları yalanladı.
Demet Şener’in sevgilisi Cenk Küpeli, yaptığı açıklamada hakkında çıkan iddiaları yalanladı.

Demet Şener Kimdir?

Şu anda tek önemli şey Demetle olan ilişkimdir

Nişanlı olduğuna dair hakkında haberler çıkan eski basketbolcu iş adamı Cenk Küpeli, bugün yaptığı açıklamayla iddiaları yalanladı.

“Olmayan şeylerle Demet ile olan ilişkim yıpratılmaya çalışılmaktadır” diyerek iddiaları yalanlayan Cenk Küpeli, şunları söyledi:

“Çıkan haberler kesinlikle doğru değildir. Bu zamana kadar kimseyle nişanlanmadım. Kendisi eski kız arkadaşımdır. Olmayan şeylerle Demet ile olan ilişkim yıpratılmaya çalışılmaktadır.. Şu anda tek önemli şey Demetle olan ilişkimdir. Saygı duyulmasını rica ediyorum.”

Cenk Küpeli ile 6 yıl süren bir birliktelik yaşayan ve nişanlı olduğu iddia edilen Diyetisyen Alev Gezer ise hakkında çıkan haberlerle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“5 yıllık bir beraberliğimiz vardı 2 ay önce sonlandırdık. Hiç bir zaman nişanlanmadık. Bu haberlerin içerisinde kendim ve ailem adına yer almak istemem.”


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Bahar Kanık

Avatar

İlginizi Çekebilir

Soner Sarıkabadayı'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu

Soner Sarıkabadayı’nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu..

Türk Pop müziğinin yetenekli isimlerinden Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı, önceki akşam düzenlenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir