Ana SayfaDedikoduDemet Evgar: Mavi'den Sonra Hayatımdaki Her Şey Değişti

İlgili Postlar

Demet Evgar: Mavi’den Sonra Hayatımdaki Her Şey Değişti

Altı yıllık sevgilisi Levent Babataş ile geçtiğimiz mart ayında nikâh masasına oturan Demet Evgar, 18 Ağustos’ta kızı Mavi’yi kucağına alarak, ilk kez anne olmanın sevincini yaşamıştı. Şimdilerde bebeğiyle ilgilenen oyuncu, Cadılar Bayramı partisine, Dracula kostümü giyerek katıldı. Yeni hayatını anlatan Evgar, Mavi ile ilgili bir reklam teklifi gelirse cevabının ne olacağını açıkladı. Demet Evgar “Mavi’den sonra hayatımdaki her şey değişti” dedi. İşte Evgar’ın o açıklamaları;

“Minik Cadımız Evde Uyuyor”

Geçtiğimiz ağustos ayında kızı Mavi’yi kucağına alan Demet Evgar, önceki gün Sarıyer’de bir Halloween (Cadılar Bayramı) partisinde görüntülendi. Muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmeyen oyuncu, “Kostümüm Dracula’nın ağzını sulandıran bir kostüm oldu, eşim Dracula kostümü ile kutluyor. Minik cadımız evde uyuyor. Ev buraya yakın, ben de gidip geliyorum arada yanına” dedi.

Demet Evgar: Mavi’den Sonra Hayatımdaki Her Şey Değişti

Mavi’nin dünyaya gelmesinin ardından bambaşka biri olduğunu söyleyen Evgar, şu ifadeleri kullandı:

Gayet iyiyim çünkü bütün günümü kızım Mavi ile geçiriyorum. Mavi’den sonra hayatımda her şey değişti. Zaten değişsin diye yapıyorsunuz ve iyi ki de değişti. Mavi’den sonra bambaşka biri oldum, tuhaf bir sakinlik geldi. Eşim ve ailem çok yardımcı oluyor bana bu süreçte ve her günüm şükürle geçiyor. Oyuncu olduğum için uykusuzluğa alışığım ama Mavi’den kaynaklı uykusuzluğum çok daha zevkli. Mavi çok huzurlu bir çocuk, hiçbir zorluk çekmiyorum. Her gün yeni bir deneyimle karşılaşıyorum

Kızının yanından hiç ayrılmak istemedğini vurgulayan ünlü oyuncu, “Mavi bana benziyor, gözleri de bana benziyor. ‘Babayı da biraz andırıyor’ diyelim hadi (gülüyor). Kasım ayında yarım kalan albüm bitiyor, onun dışında reklam filmim var bildiğiniz gibi. Dizi ya da sinema filmi şu an için düşünmüyorum çünkü Mavi’nin yanından hiç ayrılmak istemiyorum. Beni en çok heyecanlandıran Mavi şu anda, başka hiçbir şey değil. Mavi ile ilgili bir reklam teklifi gelirse olumlu bakmam çünkü çocukların tanınmama hakkının elinden alınmaması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“Mavi’nin Orda Büyümesini İstiyorum”

Demet Evgar, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan “Çiftliğini büyüttü” haberlerine de açıklık getirerek, “Orası zaten hep vardı, herhangi bir ek yatırım söz konusu değil. Yakın, zaten sürekli gidip geliyoruz ve Mavi’nin de orda büyümesini çok istiyorum” dedi.

Demet Evgar: Tarlada Yorulduğum Kadar Hiçbir Yerde Yorulmadım

Yakın zamanda anne olan oyuncu, “Biz bu işi hâlâ sürdürüyoruz. Hatta evladımı da geçtiğimiz günlerde çiftliğimize götürdüm ki oranın havasını iyice solusun. Toprakla uğraşanların hayatı sabah 04:30-05:00’te başlar. İşi 12 olmadan bitiririz. ‘Sabah bereketi’ denilen bir şey vardır toprakla uğraşanlarda. Tarlada yorulduğum kadar hiçbir işte daha yorulmamışımdır. Toprağın verdiği huzur bile bambaşka bir şey” ifadelerini kullanmıştı.

Demet Evgar Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler