Ana SayfaDedikoduDemet Akalın ve Fatih Ürek Dostluğu Bitti!

İlgili Postlar

Demet Akalın ve Fatih Ürek Dostluğu Bitti!

Bir dönemler aralarından su sızmayan Demet Akalın ve Fatih Ürek dostluğu bitti. Bir süredir birbirleriyle konuşmayan ikili birbirleri hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Bir daha barışacak gibi durmayan Fatih Ürek ve Demet Akalın’ın kavgasının altında yatan neden ise herkesi şaşkına çevirdi! İşte ikilinin dostluğunu bitiren olay hakkında tüm detaylar;

Gerginlik Artıyor!

Geçtiğimiz dönemlerde ablasını kaybeden Fatih Ürek’i Demet Akalın’ın aramaması ikili arasında büyük bir gerginliği başlatmıştı. İkilinin arasının açıklaması üzerine Fatih Ürek, Demet Akalın’ı “Dedikoducu” ilan etti. Geçtiğimiz günler verdiği bir röportajda Ürek’in Akalın hakkında açıklaması yapması gerginliği iyice arttırdı.

Fatih Ürek, Okan Kurt Bana Kızgın!

Fatih Ürek ve Demet Akalın Arasında Büyük Kavga!

Demet Akalın’ın yanıtı üzerine “2.Sayfa” programına telefonla konuk olan Fatih Ürek “Havaalanında gördüm. Bana cenazeye geleceğini söyledi ama gelmedi. Kafasında tilkiler dolaştı yine her zamanki gibi. Ama saçmalıyorsun artık Demet” açıklamasını yapınca tartışma çığırından çıktı.

Fatih Ürek Kimdir?

Demet Akalın ve Fatih Ürek Dostluğu Bitti!

Geçtiğimiz dönemlerde Ürek’in Akalın hakkında “Dedikoducu’ olduğunu dile getirmiş ve “Duyuyorum ben, sürekli dedikodu yapıyor. Milleti gömdüğünü de duyuyorum masalarda” sözlerine Demet Akalın‘dan da yanıt gecikmedi. Akalın sosyal medya hesabından yapılan haberin gönderisine “Tilki??? O senin işindir. Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi geliyorum diye! Anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bi söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır kafam rahat!!!” yorumunu yaptı.

Demet Akalın Kimdir?

Demet Akalın'dan Fatih Ürek'e Yanıt
Demet Akalın’dan Fatih Ürek’e Yanıt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler