Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Kimdir Dağra Solmaz (Stabil) Kimdir?

Dağra Solmaz (Stabil) Kimdir?

-

Exxen’de yayımlanacak “Kovala” dizisinin oyuncusu, Rapçi Dağra Solmaz kimdir? Dağra Solmaz kaç yaşında? Dağra Solmaz albümleri neler? Dağra Solmaz aslen nereli? Dağra Solmaz hangi burç? Dağra Solmaz hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Dağra Solmaz Kaç Yaşında? Dağra Solmaz Aslen Nereli? Dağra Solmaz Hangi Burç?

Dağra Solmaz 26 Nisan 1996 tarihinde Aydın’ın Kuşadası ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Aydınlı olan Dağra Solmaz Boğa burcudur.

Dağra Solmaz Kimdir?

7 Yaşından itibaren şairliğe ve rap müziğe merak saran Dağra Solmaz, 2004 yılında ailesiyle birlikte Ankara’ya taşınmış ancak 2 yıl sonra ailevi sorunlarından dolayı annesi ile birlikte Kuşadası’na geri dönmüştür. Bu yıllarda müziğe olan aşırı bağlılığı eğitim hayatını sekteye uğratan Dağra Solmaz, lise 1. sınıfı Kuşadası Şehit Kaya Aldoğan Lisesi’nde okurken İstanbul’a babasının yanına taşınıp Suadiye Hacı Mustafa Tarman Anadolu Lisesi’nde eğitim hayatına devam etmek istedi fakat çok geçmeden tekrar Kuşadası’na geri dönüp eğitim hayatına devam etti. İlk kayıtlarını İzmir Çambidibi’nde alan Stabil 2012 yılında oturduğu evin bodrum katında ilk stüdyosu olan KaraKale records’u açtı, ve müzik kariyerine ilk adımını atmış oldu. Rap dünyasında Stabil adıyla tanınan Dağra Solmaz, şimdi Exxen’de yayımlanacak Kovala dizisinde rol alacak.

Dağra Solmaz (Stabil) Albümleri

  • Gör
  • Paranormal
  • Ben Kimim?
  • Reenkarne
  • Burjuva Değil Bu Ghetto Life
  • Serseri Bey
  • Agarta 2
  • Agarta
  • Öldürdüler BeniCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu