Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaÜnlülerCüneyt Arkın bin pişman!

Cüneyt Arkın bin pişman!

-

Yeşilçam Söyleşileri isimli programına konuk katılan emektar Yeşilçam oyuncusu Cüneyt Arkın, hayatı boyunca yaşadığı büyük pişmanlığı anlattı. Arkın, “Keşke daha az film çekseydim de, dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere…” diye konuştu. Detaylar haberimizde…

Cüneyt Arkın itiraf etti

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olarak katıldı. Yeşilçam zamanında usta oyuncuların yaşadığı sıkıntıları anlattı. Ayrıca, alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklar konusunda gençleri de uyardı. Yeşilçam’a ismini altın harflerle kazıyan Cüneyt Arkın, yaşamı boyunca yaşadığı pişmanlığı dile getirdi.

Benim kuşağım parayı ve şöhreti bilmedi

Cüneyt Arkın, konuşmasında “Benim kuşağım parayı ve şöhreti bilmedi arkadaşlar” diyerek “Hüseyin Peyda’yı, Erol Taş’ı hatta Eşref Kolçak’ı ve Fikret Hakan’ı öyle han, hamam, havuzlu evler, yalılar alacak kadar para kazanmadık. Ama ben buna hiçbir zaman yanmam. Ben asıl karakter oyunculara yanarım. Onların çoğu darülacezede, yaşlılar yurdunda öldü. Kimsesiz, Taksim’de, parklarda yattılar orada öldüler. Karakter oyuncular olmadan Türkiye’de Türk filmi çekilmezdi.” dedi.

Bahar gelmiş benim haberim yok

Hayata karşı yaşadığı pişmanlığı anlatan Cüneyt Arkın, “Cumartesi, pazar dahil çalışıyorum bir film bitiyor diğeri başlıyor. Bir kavga sahnesi vardı. Ara verdik kapıya çıktım. O kadar güzel bir yel esti yüzümü okşadı. Bir de koku geldi baktım salata kokuyor. Adam orada oturmuş salata soyarak satıyor. Bahar gelmiş benim haberim yok. Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere…” diye konuştu.

Bir kere filan yok ağzını değdirdiğin zaman seni bırakmıyor

Kötü alışkanlıklar konusunda gençlere nasihatlerde bulunan Cüneyt Arkın, “Gençleri, bir arkadaşınız size bir sigara ikram ediyor, önünüz bir bardak içki koyuyor ve diyorsa ki iç bir kereden bir şey olmaz. O sizin arkadaşınız değil düşmanınızdır. Çünkü alkol, uyuşturucu bağımlılarına sorduğun zaman 10 tanesinin 9 tanesi beni arkadaş alıştırdı diyor. Bir kere filan yok ağzını değdirdiğin zaman seni bırakmıyor.” dedi.

Cüneyt Arkın, sanat hayatı boyunca çok sayıda film çekmiş, efsane bir oyuncu olarak hayatımızda yer edinmiştir.

Cüneyt Arkın kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Dündar'dan Handan'a İlk Uyarı Geliyor

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dündar’dan Handan’a İlk...

0
Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, Dündar’ın karşısında zor durumda kalır. Küçük...