Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaDizilerÇukur Dizisinde Koçovalılar Sonuna Kadar Savaşacaklar!

Çukur Dizisinde Koçovalılar Sonuna Kadar Savaşacaklar!

-

Çukur 45.bölümde; Karakuzu çetesinin, uyuşturucu ticareti yapmalarının yanı sıra organ kaçakçılığı faaliyetinde bulunduğu gerçeği açığa çıktı. Çukur son bölümde; Karakuzular ava giderken avlanırken, Ersoy ise Yamaç’tan Mahsun ve Çeto’nun işini bitirmek üzere yardım talep etti. İşte, Çukur 46.bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ne pahasına olursa olsun!

Show TV ekranlarının soluksuzca takip edilen dizi projesi Çukur 45.bölümde; Mahsun ve Çeto, Koçovalılar karşısında galip geldiklerini zannederken gafil avlanıyor. Çukur son bölümde; Karakuzu çetesi, Koçovalıların hayatını idame ettirdikleri eve baskın gerçekleştirip, odaların içerisinde uyuyan kişilere silahını doğrultup kurşun yağmuruna tuttu. Ancak ne var ki ateş açtıkları kişilerin esasında bizzat kendi adamları olduğu gerçeğiyle yüzleşen Mahsun ve Çeto, intikam yeminleri savurarak öfke nöbetine tutulurlar. Bunun üzerine Karakuzuların baskın düzenleyeceği bilgisini Koçovalılara aktaran Celasun’u rehin alarak işkence etmeye koyulurlar. Tüm bunların yanı sıra Ersoy’un beklenmedik bir şekilde Karakuzu çetesinin, uyuşturucu ticaretinde bulunmalarıyla birlikte, organ kaçakçılığı faaliyeti de yapmalarını öğrenmesinin ardından Çukur 46.bölüm fragmanı sorgulaması başlatıldı. Peki, gördükleri karşısında neye uğradığını şaşıran Ersoy’un, Yamaç’ın karşısına geçerek Mahsun ve Çeto’yu öldürmek noktasında yardım talep etmesinin akabinde Çukur 46.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur Dizisinin Setini Sürpriz Bir İsim Ziyaret Etti!

Çukur 46. bölüm fragmanına dair tüm detaylar;

Show TV ekranlarının kaliteli ve güçlü projelerinden Çukur 46.bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur son bölümde; 

Mahsun ve Çeto, Koçovalılara oyun oynarken hiç beklemedikleri bir anda kendileri av olacak ve büyük bir şok yaşayacaklar. Bu, her ikisinin de Koçovalılara karşı daha acımasız planlar yapmasına yol açacak. Daha doyamadan sevdiği kadın ile oğlu elinden alınan Vartolu, Karakuzuların isteğini yerine getirecek. Kimyagerin peşine düşen Yamaç ve Cumali, her adımlarında Vartolu’ya daha da yaklaşacaklar. Vartolu’nun bu sırrının ne zaman açığa çıkacağı merakla beklenecek. Selim, Emmi ve İdris’in takdirini toplayacak bir yardımda bulunurken, Ersoy’un Yamaç’a olan teklifi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelenin rengini değiştirecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk’ün oturduğu, ortalığı kasıp kavuran sahneleriyle seyircisini ağırlayan ve yüksek izlenme oranlarıyla daima zirvenin sahibi Çukur 46.bölümüyle 10 Aralık Pazartesi tarihinde saat 20:00’da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Dündar'dan Handan'a İlk Uyarı Geliyor

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dündar’dan Handan’a İlk...

0
Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, Dündar’ın karşısında zor durumda kalır. Küçük...