teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerCher nişanlandı mı?

İlgili Postlar

Cher nişanlandı mı?

Cher nişanladı mı? Ünlü oyuncu ve şarkıcı Cher’in pırlanta yüzük paylaşımı 36 yaşındaki sevgilisi Alexander Edwards ile nişanlandığı şeklinde medya tarafından yorumlandı.

Cher (I) - Filmweb

“Believe” adlı şarkısıyla tanınan 76 yaşındaki Cher müzik yapımcısı ve 36 yaşında olan Alexander Edwards ile Kasım akşamında yemeğe çıkışı el ele çıktıklarından dolayı çiftin birlikte oldukları doğrulanmıştı.

Söylentiler çiftin dünya evine girmeye hazırlandıkları yönünde.

               “Aşk Matematikten Anlamaz” demişti

Cher 36 yaşındaki sevgilisiyle nişanlandı mı? - 2

Müzik ikonu Cher, Noel paylaşımı olarak paylaştığı pırlantalı yüzük ile akıllarda yeni soru işaretleri oluşturdu. Sosyal medya hesabından “Söyleyecek kelime yok, Alexander” paylaşımında bulundu. Yüzüğü bir kez daha paylaşan Cher, bu defa, “Bu fotoğrafı yayınladım çünkü tırnaklar çok güzel” açıklamasında bulundu.

Bunun bir nişan ilanı olduğu düşünen takipçileri ve fanları, hem şaşkınlık hem de sevinç içeren mesaj göndermeye başladılar. Kimileri “Tebrikler” yazarken kimileri de “Evlenme teklifi mi etti?”, “Bu ne demek oluyor?” şeklinde mesaj attılar.

Cher Opens Up About Relationship to Boyfriend Alexander 'AE' Edwards |  Complex

Endişesini dile getiren bir hayranlarda oldu. Bir takipçisi “Bu konuda ne hissettiğimden emin değilim. O kadar uzun süredir hayranınım ki sana karşı niyetinden hemen şüpheleniyorum. Harika olduğunuzu biliyorum ve yakın çevrenizin arkanızı kollamaya devam edeceğinden eminim” diye söyledi.

 

Cher: Tacizden hasta numarası yaparak kurtuldum - Magazin Haberleri

Cher daha önce Twitter üzerinden Alexander Edwards’ın fotoğrafını kalp emojisiyle birlikte paylaşarak yaşadıklarını ilişkilerini ilan etmişti.

Cher Celebrates After Surprise Runway Cameo at Paris Fashion Week

Çiftin arasındaki yaş farkını eleştirenlere yanıt olarak Cher, sosyal medyadan yanıt vermiş, “Bizi Savunmuyorum. Kıskananlar Çatlasın… Mutlu Olmamız ve Kimseyi Rahatsız Etmememiz Önemli Değil” şeklinde bir tweet atmıştı.

Cher, sevgilisi Alexander Edwards’ın kendisine “kraliçe gibi” davrandığını söylemiş “Aşk Matematikten Anlamaz!” ifadesini kullanmıştı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler