Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerCennete Bilet Filmi 16 Eylül’de Sinemalarda

İlgili Postlar

Cennete Bilet Filmi 16 Eylül’de Sinemalarda

İyi günde kötü günde… George Clooney ve Julia Roberts #CeneteBiletFilmi’nde. Cennete Bilet filmi 16 Eylül’de sinemalarda!

George Clooney ve Julia Roberts Başrolde

Akademi ödüllü George Clooney ve Julia Roberts, kendilerini aşka tutulan kızlarına engel olmak için ortak bir görevde bulan eski bir karı koca olarak beyaz perdede yeniden bir araya geliyor. Working Title, Smokehouse Pictures ve Red Om Films’den Cennete Bilet, ikinci şansların tatlı sürprizini konu alan bir romantik komedi.

Cennete Bilet Filmi Hakkında

Yönetmeni Ol Parker (Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz, yazar – Hayatımın Tatili filmleri), senaryo yazarı Daniel Pipski olan Cennete Bilet filminin yapımcıları Working Title adına Tim Bevan (En Karanlık Saat, Danimarkalı Kız) ve Eric Fellner (Her Şeyin Teorisi, Sefiller) Smokehouse Pictures adına Sarah Harvey (Hayatımın Tatili, ortak yapımcı- In Bruges), Deborah Balderstone (Palm Beach, Kayıp Kız), George Clooney ve Oscar® ödüllü Grant Heslov (Operasyon Argo, The Midnight Sky ) ve Red Om Films adına Julia Roberts ve Lisa Roberts Gillan ve Marisa Yeres Gill (ikisi de ortak yönetmen, Homecoming serisi).

Cennete Bilet Filmi 16 Eylül’de Sinemalarda

Cennete Bilet, Avustralya federal devletinin ve Screen Queensland Production Attraction Strategy’nin teşvikleriyle Queensland, Avustralya’da çekilmiştir. Sinemaseverlerin merakla beklediği film 16 Eylül’de vizyona girecek.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler