Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaÜnlülerCengiz Kurtoğlu Bıçaklı Yaralamayla İlgili Açıklama Yaptı...

Cengiz Kurtoğlu Bıçaklı Yaralamayla İlgili Açıklama Yaptı…

-

İstinye’ de bir doğum günü yemeğinde, Mustafa C. isimli bir İş adamını masadaki bıçak ile saldırdığı iddia edilen ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, açıklama yaptı. İşte Detaylar…

Son Dakika!.. Cengiz Kurtoğlu Yaralama İddiasıyla Gözaltına Alındı…

Cengiz Kurtoğlu Bıçaklı Yaralamayla İlgili Açıklama Yaptı…

Ona tuzak kurulduğunu öne süren sanatçı Cengiz Kurtoğlu, “Benim bıçakla ne işim var! Namus için olsa silahı elime alır vururum. Telefonun ışığı parlıyor, ben 4-5 metre daha bu taraftayım. Ufak tefek itiş kakış oldu. ‘Çıkartın bu adamı gitsin’ dedim.” dedi.

Cengiz Kurtoğlu kimdir?

Usta şarkıcı, 2 Kasım’da akşamı İstinye bulunan bir mekanda yapılan doğum gününde, Orhan Gencebay‘ a hakaret ettiğini iddia edilen iş adamı Mustafa Can’ la sözlü kavga etti. Masada olan servis bıçağı ile Mustafa Can’ a yüklendiği iddia edilen Cengiz Kurtoğlu, Beyaz Tv ekranlarının başarılı programı ‘Söylemezsem Olmaz’ a içini döktü.

Orhan Gencebay kimdir?

“Bana Tuzak Kuruldu”

“Bana kesinlikle tuzak kuruldu” sözleriyle kendini savunan ünlü sanatçı, sözlerine “Sinir sistemlerim iyi değil, böyle şeylere alışık değilim. Bir kardeşim doğum gününe davet etti. Gittik, her şey çok güzel, saygılı sevgili. Alkolün de etkisiyle ağzını bozarak ileri geri konuşmaya başladı. İkaz ettim kendisini ‘sözlerini geri al’ diye. Orada ufak tefek gerilmeler oldu.” şeklinde devam etti.

Kurtoğlu: “Fiziksel Hiçbir Hareket Yok”

“Benim bıçakla ne işim var. Namus için olsa silahı elime alır vururum. Telefonun ışığı parlıyor, ben 4-5 metre daha bu taraftayım. Ufak tefek itiş kakış oldu. ‘Çıkartın bu adamı gitsin’ dedim. Fiziksel hiçbir hareket yok. Karakola gitmiş, ben de gittim ve ifade verdim. Konu buraya kadar geldi.”

“Çok Kalbim Kırıldı.”

“Bu olaylara üzülüyorum, 40 yıldan beri hiç böyle olumsuz olaylarım olmadı. Çok kalbim kırıldı. Yalan yanlış ifadelerle bu adam televizyonlara çıkarıyorlar. Çok üzgünüm, olay çok basit bir olay. Sanatçı büyüklerime yanlış ifadeler kullandı. ‘Türkiye’nin en büyük sanatçısı Ciguli, başka kimse yoktur benim için’ dedi.”

“Küfürler var ortada. Sanatçıya, emeğe saygısızlık var. Yüksek sesle bizi rahatsız edecek şekilde hakarete varan sözler var. Ben de bunun karşılığını vermek istedim. Kendi kendini mi tırmıkladı, hayretler içinde kaldım. Bu olay organize! Bu adam iş adamı değil, öyle bir tarzı yok.”

“Sanatçıya Küfür Ağrıma Gitti…”

“Bana kesinlikle tuzak kuruldu. Sanatçıya küfür, emeğe küfür ağrıma gitti. Utanç verici bir olay. O görüntüdeki ben değilim. Ben o masada olmasam bana da küfür edecek. Eskiden ne vardı biliyor musunuz siyasilerin önünden soyunurlardı televizyona çıkmak için. Bu adam bu yaşta meşhur olmaya mı çıktı?”

Orhan Gencebay Koronavirüsemi Yakalandı?

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...