Magazin Haberleri » Kimdir » Cemre Melis Çınar Kimdir?
Cemre Melis Çınar Kimdir?
Cemre Melis Çınar Kimdir?

Cemre Melis Çınar Kimdir?

“Yaralı Kuşlar” dizisinin sevilen oyuncusu Cemre Melis Çınar kimdir? Cemre Melis Çınar kaç yaşında? Cemre Melis Çınar dizileri neler? Cemre Melis Çınar filmleri neler? Cemre Melis Çınar aslen nereli? Cemre Melis Çınar hangi burç? Cemre Melis Çınar hakkında merak ettiğin iz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Cemre Melis Çınar Kaç Yaşında? Cemre Melis Çınar Aslen Nereli? Cemre Melis Çınar Hangi Burç?

Cemre Melis Çınar, 13 Mayıs 1991 senedinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı olan Cemre Melis Çınar, Boğa burcudur.

Cemre Melis Çınar Kimdir?

Cemre Melis Çınar üniversiteye kadar eğitim hayatını Ankara’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü”nü kazanan  Cemre Melis Çınar İstanbul’a yerleşmiştir.

Arından ilk olarak 2013 senesinde ekranların sevilen dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın başarılı kadrosunda kendine yer edinen Cemre Melis Çınar, “Arka Sokaklar” dizisinin 9. sezonunda yer aldıktan sonra, merakla izlenen dizi “Elif” de kötü bir karakteri canlandırmıştır.

2017 senesinde ise yönetmenliğini Korhan Uğur’un  üstlendiği  “Cenaze işleri” ile beyaz perdedeki yerini alan Cemre Melis Çınar, aynı zamanda Arjantin ve İspanya’da çeşitli markaların modeli olarak çalışmakta ve reklamlarda yer almaktadır. Cemre Melis Çınar 2019’da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan günlük dizi “Yaralı Kuşlar” ile yeniden Türkiye’de ekran karşısında seyircisi ile buluşmuştur.


Cemre Melis Çınar Dizileri

  • 2019 – Yaralı Kuşlar
  • 2018 – Bir Umut Yeter
  • 2014 – Kaçak Gelinler
  • 2014 – Elif
  • 2014 – Arka Sokaklar
  • 2013 – Muhteşem Yüzyıl

Cemre Melis Çınar Filmleri

  • 2018 – İçimdeki Hazine
  • 2017 – Cenaze İşleri

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Türk dizi oyuncusu olan Cihangir Ceyhan Şahin Kimdir? Cihangir Ceyhan Şahin kaç yaşında ? Cihangir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir