Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Kimdir Cemre Melis Çınar Kimdir?

Cemre Melis Çınar Kimdir?

-

“Yaralı Kuşlar” dizisinin sevilen oyuncusu Cemre Melis Çınar kimdir? Cemre Melis Çınar kaç yaşında? Cemre Melis Çınar dizileri neler? Cemre Melis Çınar filmleri neler? Cemre Melis Çınar aslen nereli? Cemre Melis Çınar hangi burç? Cemre Melis Çınar hakkında merak ettiğin iz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Cemre Melis Çınar Kaç Yaşında? Cemre Melis Çınar Aslen Nereli? Cemre Melis Çınar Hangi Burç?

Cemre Melis Çınar, 13 Mayıs 1991 senedinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı olan Cemre Melis Çınar, Boğa burcudur.

Cemre Melis Çınar Kimdir?

Cemre Melis Çınar üniversiteye kadar eğitim hayatını Ankara’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü”nü kazanan  Cemre Melis Çınar İstanbul’a yerleşmiştir.

Arından ilk olarak 2013 senesinde ekranların sevilen dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın başarılı kadrosunda kendine yer edinen Cemre Melis Çınar, “Arka Sokaklar” dizisinin 9. sezonunda yer aldıktan sonra, merakla izlenen dizi “Elif” de kötü bir karakteri canlandırmıştır.

2017 senesinde ise yönetmenliğini Korhan Uğur’un  üstlendiği  “Cenaze işleri” ile beyaz perdedeki yerini alan Cemre Melis Çınar, aynı zamanda Arjantin ve İspanya’da çeşitli markaların modeli olarak çalışmakta ve reklamlarda yer almaktadır. Cemre Melis Çınar 2019’da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan günlük dizi “Yaralı Kuşlar” ile yeniden Türkiye’de ekran karşısında seyircisi ile buluşmuştur.

Cemre Melis Çınar Dizileri

  • 2019 – Yaralı Kuşlar
  • 2018 – Bir Umut Yeter
  • 2014 – Kaçak Gelinler
  • 2014 – Elif
  • 2014 – Arka Sokaklar
  • 2013 – Muhteşem Yüzyıl

Cemre Melis Çınar Filmleri

  • 2018 – İçimdeki Hazine
  • 2017 – Cenaze İşleriCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Asya İle Aras Sevgili Mi Oluyor

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya İle Aras Sevgili Mi...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 35. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aras, adını hatırlıyor. Hastanenin sisteminde bir hata oluşuyor...