Ana SayfaÜnlülerCem Yılmaz: "Her Sene Aynı Pisliği Yapıyorsunuz"...

İlgili Postlar

Cem Yılmaz: “Her Sene Aynı Pisliği Yapıyorsunuz”…

Usta sanatçı Cem Yılmaz ‘ı çileden çıkardılar. Usta oyuncu hakkındaki aslı astarı olmayan 15 Temmuz paylaşımlarına yine isyan etti. Bazı sosyal medya kullanıcıların 15 Temmuz ile ilgili “yapıştırma” ifadeleri sanki usta oyuncu söylemiş gibi yayınladıklarına dikkat çeken ve bundan dolayı kendisine küfredildiğini ifade eden ünlü komedyen, “Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin. Bu kadar. Seneye de yapacaksanız onu da şimdiden peşin peşin versin” dedi. İşte Olayın Perde Arkası…

Bebek ‘te Pişti Olan Kerem Bürsin ‘den Cem Yılmaz İtirafı!…

Cem Yılmaz: “Her Sene Aynı Pisliği Yapıyorsunuz”…

Bu yıl 15 Temmuz darbe girişiminin 6. yıl dönümünde usta sanatçı Cem Yılmaz, sosyal medyada kendisi söylemiş gibi yapılan asılsız paylaşımlara çok sert çıktı.

“Her Sene Bu Pisliği Yapıp Duruyorsunuz”

Paylaşımda Cem Yılmaz, “Sosyal medyada yine hiç bir ilgim alakam olmayan “yapıştırma” 15 Temmuz sözlerini fotoğrafımla ismimle paylaşıp durdu, bir diğeri de küfür etti. Her sene bu pisliği yapıp duruyorsunuz. Allah belanızı versin. Bu kadar. Seneye de yapacaksanız onu da şimdiden peşin peşin versin” şeklinde haklı olarak öfkesini kustu…

Cem Yılmaz, daha sonra yaptığı paylaşımlarda ise şunları söyledi:

“Türkiye ‘de olumlu, olumsuz ne olursa, göktaşı çarpması dahil, benim bir şey söyleme gerekliliğime inanmıyorum. Kendini aşırı önemseme hastalığım da yok, nedir benimle işiniz anlamadım. Küfür etmek için “bahane” bulamayıp bari uyduralıma geliyor iş….”

“Adam Birine Neden ‘Paralı asker’ Yazar?”

“Adam mesela evinde otururken 30 senedir ne iş yaptığı belli birine ‘paralı askersiniz’ vs niye yazar ya 😉 Neyin askeri ? Hangi para dostum…Hayır bir manifestom olur bir hareketin lideriyimdir…Bir durum vardır… Yok oğlu yok…Devamlı bir huzursuz etme , dahil etme , iliştirme…”

“İnsandan Ümidimi Kestim”

“İnsandan ümidimi kestim, çok oluyor….Yahu benimle ilgili hiç bir şeyden haberiniz yok… Bari bundan haberiniz olsun….Hayatımda patronlu bir işte çalışmamışım adam “tasman kimde Cem ” yazıyor ya :))) insan deli oluyor kuran çarpsın hasta bu insanlar. Ve kriminal tabi ki….”

İşte Cem Yılmaz İle İlgili Asılsız Paylaşımlardan Biri;

Cem Yılmaz'la ilgili uydurma paylaşımlardan biri
Cem Yılmaz’la ilgili uydurma paylaşımlardan biri

Cem Yılmaz kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler