Magazin Haberleri » Dedikodu » Caner Erkin’dan boşanan Asena Atalay’ın son hali şaşırttı. Eski lüks yaşamından eser kalmadı!

Caner Erkin’dan boşanan Asena Atalay’ın son hali şaşırttı. Eski lüks yaşamından eser kalmadı!

Caner Erkin ile evli olduğu dönemde lüks bir hayat süren Asena Atalay’ın eski halinden eser kalmadı. Milyonlarca lira değerindeki arabalarla gezen, lüks harcamalar yapan Asena Atalay, şimdi oldukça mütevazi bir yaşam sürüyor. Asena Atalay, Caner Erkin ile boşanmasının ardından eski lüks yaşantısına da veda etti. İşte detaylar…


Caner Erkin’den Eski Eşi Asena Atalay’a Mesaj Gibi Fotoğraflar

Asena Atalay’ın eski halinden eser kalmadı

Ünlü futbolcu Caner Erkin ile evliliği sırasında son derece lüks bir yaşam süren Asena Atalay, büyük bir çöküş yaşadı. Evliliği sırasında milyonlarca lira değerinde lüks araçlar kullanan, sosyal medya fenomeni arkadaşları ile gece kulübü kapatıp eğlenen, adeta parayı su gibi harcayan Asena Atalay’ın yeni yaşamı, oldukça farklı.

Asena Atalay kimdir?

Lüks yaşam hayal oldu

Caner Erkin ile boşandıktan sonra düşüşe geçen Asena Atalay, lüks araçlardan inip sadece 70 bin lira değerinde olan bir araca biniyor. Ayrıca, bir zamanlar gece kulüplerini kapatıp eğlendiği sosyal medya fenomeni arkadaşları ile de görüşmüyor. Su gibi harcama yaptığı dönemleri geride bırakan Asena Atalay’ın artı lüks semtlere de uğramadığı

iddia ediliyor.


Artık tutumlu davranıyor

Asena Atalay’ın Caner Erkin’e açtığı mal davasından da istediği sonucu elde edememesi, son darbe gibi olmuş. Adeta, hayalleri suya düşmüş. İddialara göre; Asena Atalay Kanal D’de sunduğu magazin programından da ayrılınca iyice maddi sıkıntı yaşamaya başladı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Ayşe Çınar Kimdir?

Ayşe Çınar Kimdir?

Ayşe Çınar Kimdir? Ayşe Çınar kaç yaşındadır ve nerede doğmuştur? Ayşe Çınar aslen nerelidir ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir