Ana SayfaÜnlülerAsena Atalay " Caner Erkin Şükran'a Ev Almadı Ben Tapuları...

İlgili Postlar

Asena Atalay ” Caner Erkin Şükran’a Ev Almadı Ben Tapuları Biliyorum ” İtirafı

Cane Erkin,  Asena Atalay  arasındaki sular durulmuyor boşanmalarının ardından gündemden bir türlü düşmeyen  Asena Atalay sessizliğini bozdu . Eski eşi Caner Erkin hakkında oğulları Çınar’ın özel masraflarını karşılamadığı gerekçesiyle 451 bin liralık icra takibi başlatan, ardından evlilikleri döneminde edinilen malların paylaşımı için ikinci bir dava açan Asena Atalay, ‘Renkli Sayfalar’a konuştu. İşte, Asena Atalay’ın açıklamaları

ÇINAR BABASININ EVLENDİĞİNİ BİLMİYOR !!!

Geçtiğimiz gün  Kanal D’de yayınlanan “Renkli Sayfalar”a katılan Asena Atalay, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atalay, öncelikli olarak eski eşi Caner Erkin’in oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesini hazmedemediği, kıskandığı için bu tür taleplerde bulunduğu iddiasına yanıt verdi: “Biz boşandık. O 28 yaşında, ben 27. İkimizin de hayatında biri olacak tabii. Yeniden çocuğu da olabilir. O da çocuğumun kardeşi olur, bir bakıma benim çocuğumdur. Başlarına bir şey gelse, ona da ben bakarım.

Asena Atalay'dan " Caner Erkin Şükran'a Ev Almadı Tapuları Biliyorum " İtirafı

Neden kıskanayım, düşman olayım? Sonuçta evliliğimiz bitmişti. Sadece uyanmam biraz geç oldu. Bu saatten sonra benim için sadece Çınar’ın psikolojisi önemli. Bu arada Çınar, babasının evlendiğini bilmiyor. Boşandıktan sonra babası hiç almadı. Çok az görüyor. 1,5 ayda bir. Oysa evliyken çok düşkündü oğluna.”

BEN TAPULARI BİLİYORUM Asena Atalay, talepleri nedeniyle eski eşiyle arasında esen soğuk rüzgârların dinip dinmeyeceği sorulduğunda ise şu yanıtı verdi: “Vicdanım rahat, maddi manevi hiçbir hatam yok. Bir noktada karşı tarafın vicdan yapacağına, ben ne yaptım diyeceğine eminim. Hata yaptıklarını anlayacak.” Atalay, basına yansıyan “Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı’ya ev aldı” haberleriyle ilgili de konuştu. Bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten sunucu, “Beykoz’dan ev aldığı yalan. Süren mahkememizden dolayı tapuları falan biliyorum” dedi.

BEN TAPULARI BİLİYORUM

Asena Atalay, bitmeyen maddi istekleri  nedeniyle eski eşiyle arasında buzların eriyip erimeyeceği sorulduğunda ise şu yanıtı verdi: “Vicdanım rahat, maddi manevi hiçbir hatam yok. Bir noktada karşı tarafın vicdan yapacağına, ben ne yaptım diyeceğine eminim. Hata yaptıklarını anlayacak.” Atalay, basına yansıyan “Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı’ya ev aldı” haberleriyle ilgili de konuştu. Bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten sunucu, “Beykoz’dan ev aldığı yalan. Süren mahkememizden dolayı tapuları falan biliyorum” dedi.Asena Atalay'dan " Caner Erkin Şükran'a Ev Almadı Tapuları Biliyorum " İtirafı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler