Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Kimdir Can Sertaç Adalıer Kimdir?

Can Sertaç Adalıer Kimdir?

-

“Acans” dizisinin sevilen oyuncusu Can Sertaç Adalıer kimdir? Can Sertaç Adalıer kaç yaşında? Can Sertaç Adalıer aslen nereli? Can Sertaç Adalıer hangi burç? Can Sertaç Adalıer dizileri neler? Can Sertaç Adalıer filmleri neler? Can Sertaç Adalıer hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Can Sertaç Adalıer Kaç Yaşında? Can Sertaç Adalıer Aslen Nereli? Can Sertaç Adalıer Hangi Burç?

Can Sertaç Adalıer, 2 Ekim 1990 senesinde Bandırma’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bandırmalı olan Can Sertaç Adalıer, terazi burcudur.

Can Sertaç Adalıer Kimdir?

Can Sertaç Adalıer eğitim hayatını İzmir’de tamamlamıştır. Çocukluk yıllarından itibaren müzik ve sahne sanatları ile iç içe büyüyen Can Sertaç Adalıer, üniversite döneminde de Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde oyunlarda yer almaya başlamıştır. 2012 senesinde Ümit Çırak ile birlikte çalışmaya başlayan Can Sertaç Adalıer günümüze kadar bir çok reklam, sinema ve dizide yer almıştır. Can Sertaç Adalıer şimdi BluTv’de yayımlanan “Acans” dizisinde oynamaktadır.

Can Sertaç Adalıer Dizileri

  • 2021 – Acans
  • 2011 – Derin Sular
  • 2015 – Çanakkale Yüzyıllık Mühür
  • 2017 – Deli Gönül

Can Sertaç Adalıer Filmleri

  • 2009 – Ay Lav Yu
  • 2011 – Entelköy Efeköy’e KarşıCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...