Ana SayfaÜnlülerBurak Özçivit Fahriye Evcen'e Doğum Hediyesi için Şantiyeye Gitti...

İlgili Postlar

Burak Özçivit Fahriye Evcen’e Doğum Hediyesi için Şantiyeye Gitti…

Geçtiğimiz gün ikinci bebek bekledikleri iddialarını doğrulayan Evcen ve Özçivit çifti oldukça heyecanlı. Burak Özçivit Fahrire Evcen’e doğum hediyesi için şantiyeye gitti. İşte detaylar;

İkinci Bebek Geliyor

Geçtiğimiz haftalarda TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ adlı diziye veda eden Fahriye Evcen’in hamile olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Güzel oyuncunun 2,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmayan çift, bebek müjdesi hakkında henüz bir açıklama yapmamıştı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çiftinden İkinci Bebek Açıklaması

İkinci kez anne-baba olacakları söylenen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, önceki gün Bodrum’da objektiflere yansıdı. Üstü açık arabaları ile ayağının tozuyla geldikleri Bodrum’da gezintiye çıkan oyuncu çift, muhabirleri kırmayarak muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Karan adında üç yaşında bir oğulları olan ünlü çift, basın mensuplarının ‘Neler hissediyorsunuz?’ sorusuna şu sözlerle yanıt verdi:

Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım kapalı yola girdim farkında olmadan.

“Daha haberi yeni almışız” diyen oyuncu çift, “Kız mı olsun erkek mi olsun?’ modunda değiliz ,sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım” ifadelerini kullandı.

Burak Özçivit Fahriye Evcen’e Doğum Hediyesi için Şantiyeye Gitti…

İkinci kez baba olmaya hazırlanan Özçivit, önceki gün Bodrum’da objektiflere yansıdı.

Ünlü oyuncunun eşine doğum hediyesi olarak ev baktığı öğrenildi. Bir süre şantiyede yapım sürecinde olan evi inceleyen Burak Özçivit, ardından oradan ayrıldı.

Özçivit, bu sırada kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da kırmayarak, poz vermeyi ihmal etmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler