Magazin Haberleri » Kimdir » Burak Çelik Kimdir?
Burak Çelik

Burak Çelik Kimdir?

Türk oyuncu ve aynı zamanda manken olan Burak Çelik  Kimdir? Burak Çelik kaç yaşında ? Burak Çelik diziler nelerdir? Burak Çelik filmleri nelerdir? Burak Çelik aslen nereli? Burak Çelik hangi burç? Burak Çelik hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


Yengeç Burcu Ünlüler

Burak Çelik Kaç Yaşında? Burak Çelik Aslen Nereli? Burak Çelik Hangi Burç?

Başarılı oyuncu Burak Çelik, 21 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ordulu olan başarılı oyuncu yengeç burcudur.

21 Temmuz Doğumlu Ünlüler


Burak Çelik Kimdir?

Türk oyuncu ve aynı zamanda manken olan Burak Çelik, 21 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokul yıllarını Eyüp’te okumuştur gençlik yıllarında üniversite Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Bölümünün ardından kendisine güvenerek mankenlik için başvurmuştur. Best Model of Turkey ve Best Model of the World yarışmalarında birinci seçildikten sonra modellik kariyerine başlamıştır. Birinci olduktan hemen sonra Beyaz Show’a katılan oyuncu kendi kişisel bilgilerini söylemiştir. İlk başta “Karagül” dizisine başlamıştır. Yavaş yavaş mankenlikte yükselen yakışıklı oyuncu Hakan Akkaya’nın defilesinde baş manken olarak yer almıştır. Hande Yener’in “Kraliçe ve Hasta” adlı şarkılarının klibinde yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2013 yılında rol aldığı “Karagül” dizisi ile yaşadıktan sonra ise “Hayat Sevince Güzel” dizisinde rol almıştır. 2017 yılında “Deli Aşk” adlı filminin kadrosunda yer alan Burak Çelik, yaptığı işlerle televizyon camiasına adımını atmıştır.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Yusuf Arat Kimdir?

Yusuf Arat Kimdir?

“Sen Çal Kapımı” dizisinin sevilen oyuncusu Yusuf Arat kimdir? Yusuf Arat kaç yaşında? Yusuf Arat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir