Son Dakika:Bülent Ersoy Yoğun Bakımda! 1 Ay Sahneye Çıkamayacak - Magazin Haberleri
Kapat

Son Dakika:Bülent Ersoy Yoğun Bakımda! 1 Ay Sahneye Çıkamayacak

Magazin Haberleri
Sosyete Son Dakika:Bülent Ersoy Yoğun Bakımda! 1 Ay Sahneye Çıkamayacak

Bülent Ersoy Yoğun Bakımda! 1 Ay Sahneye Çıkamayacak

Sanat müziğinin usta seslerinden Bülent Ersoy, zatürre başlangıcı sebebi ile geçtiğimiz günlerde hastahaneye yatmıştı. Bülent Ersoy’un tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam edecek. Doktorlar, 1 ay kadar sahneye çıkamayacağını söyledi. Bülent Ersoy’un hayranları ise bu habere çok üzüldü.

Bülent Ersoy’un 1 Ay Sahneye Çıkması Yasak

Bülent Ersoy’un hastaneye yattı haberinden sonra hayranları merakla haber beklemekteydi.Bülent Ersoy’u yoğun bakımda ziyaret eden Onur Akay, tedavi süreci hakkında usta sanatçının hayranlarına bilgi verdi. Akay, Bülent Ersoy’un sağlık durumunun iyiye gittiğini kısa sürede taburcu olacağını söyleyerek müjdeyi verdi. Onu Akay, Bülent Ersoy’un sağlık durumu hakkında “Bülent Hanım çok ağır bir hastalık geçirdi ve tedavisi yoğun bakımda sürüyor. Doktorları 1 ay sahne yasağı koydu ama bu sesinde olan bir sorundan dolayı değil. Zatürre teşhisi ve ağır bir soğuk algınlığı nedeni ile sesi kısılmış.” dedi.

Bülent Ersoy Onur Akay’a Tazminat Davası Açmıştı

Geçtiğimiz zamanlarda Onur Akay ve Bülent Ersoy’un konusu magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Onur Saylak, Bülent Ersoy’un erkek halini sosyal medya hesabından paylaşınca Ersoy, 50 bin TL’lik bir tazminat davası açmıştı. 50 bin TL’lik tazminat davası açan Bülent Ersoy’un ilk duruşması görüldü fakat karar görevli mahkemenin Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi olduğuna hükmetti ve dosya içeriğine girmedi. Gerekçeli karar yazıldıktan sonra dosya Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne sevk edilerek, orada yeniden görülmeye başlanacak.

Bütün bu konular akıllara geldiği zaman muhabir Onur Akay’a, ” Bülent Ersoy’la aranızda bir mahkeme vardı ne oldu acaba?” demesi üzerine ise Akay’ın cevabı “Paylaştığım bir fotoğraf nedeni ile bana 50 bin TL’lik tazminat davası açmıştı ancak, ben onun yüzünden hapse bile girsem ona olan sevgim azalmaz.” oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir