Ana SayfaÜnlülerBir Şiddet Haberi de Rubato'nun Solistinden Geldi

İlgili Postlar

Bir Şiddet Haberi de Rubato’nun Solistinden Geldi

Ozan Güven’in kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’a uyguladığı şiddetin yankıları sürerken Bir Şiddet Haberi de Rubato’nun Solistinden Geldi

Oyuncu Ozan Güven’in kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığına dair çıkan haberlerin etkisi geçmemişken, bir kadına şiddet haberi daha geldi. Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un evlenmek üzere olduğu kız arkadaşını dövdüğü iddia edildi.

Özer Arkun Kimdir?

Bir Şiddet Haberi de Rubato’nun Solistinden Geldi

Oyuncu Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a karşı uyguladığı şiddetin yankıları sürerken Rubato grubunun solisti Özer Arkun’dan şiddet haberi geldi.

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un 2019 Temmuz ayından beri beraber olduğu ve evlilik hazırlıkları yapmış B.Y’yi darp ettiği iddiaları gündeme geldi.

Genç kadın şiddet olayının ardından savcılığa gitti. B.Y.’nin avukat aracılığı ile İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na verdiği suç duyurusu dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Şikayetçi olduğum Özer Arkun ile 2020 mart ayında evlilik kararı alıp beraber yaşamaya başladık. 4 Mayıs 2020 tarihinde Özer’in Üsküdar’da bulunan ikametinde iken evlilik meselesi yüzünden aramızda tartışma çıktı. Çok şiddetli dayak yedim. Hayatımda böyle kan görmedim. Saçımdan kan geliyordu. Yüzümde, başımda travma vardı. Gözlerimde morluk vardı. Dudaklarım patladı. Kolumda morluklar vardı. Kolum incindi. Ağrılarım çok fazlaydı. Hala psikolojik olarak burnumdan kan geliyor. Gözümdeki morluklardan dolayı 17 tane gözaltı kremi aldım.

Darp Raporunu Korktuğum İçin Alamadım!

Darp raporunu korktuğu için alamadığını ifade eden genç kadın şu açıklamada bulundu:

Ağrılarım çok fazlaydı. Hastanede kendi videomu çektim, olur da ölürsem aileme hatıra kalsın diye. Pandemiden dolayı olaydan sonra 10 gün daha aynı evde kalmak zorunda kaldım. Yaşadıklarımı psikolojik olarak üzerimden atamadım

Savcılığa suç duyurusunun ardından Arkun hakkında “tehdit” suçundan soruşturma başlatıldı. B.Y avukatı aracılığı ile aile mahkemesine başvuruda bulundu ve şarkıcının 4 ay süre boyunca B.Y.’ye yönelik olarak şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürme içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, mağdurun bulunduğu konuta ve iş yerine yaklaşmamasına, iletişim araçları ile veya sair sürette rahatsız etmemesine karar verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler