Magazin Haberleri » Ünlüler » Bestemsu Özdemir Geceye Damga Vurdu!
Bestemsu Özdemir
Bestemsu Özdemir

Bestemsu Özdemir Geceye Damga Vurdu!

Oyuncu Bestemsu Özdemir önceki akşam Zorlu Center’da gerçekleşen bir partiye katıldı. Güzel oyuncu partide zor anlar yaşadı. Bestemsu Özdemir, giydiği elbiseciğiyle Geceye Damga Vurdu!


Bestemsu Özdemir Geceye Damga Vurdu!

Yorganla Partide Zor Anlar Yaşadı!

Oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki akşam Zorlu Center’da gerçekleşen Doritos partisinde Yorganla Partide zor anlar yaşadı. Yorgan görünümlü kıyafeti herkesin dikkatini çekti. Geceye kıyafeti ile damga vuran Bestemsu Özdemir, file çorabı arkadaşının çantasına takılınca zor anlar yaşadı. İkili, çorabı yırtmadan çantadan ayırabilmek için uzun süre uğraştı.

Bestemsu Özdemir Geceye Damga Vurdu!

Bestemsu Özdemir Geceye Damga Vurdu!

Oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki akşam Zorlu Center’da gerçekleşen Doritos partisinde Yorganla Partide zor anlar yaşadı. Yorgan görünümlü kıyafeti herkesin dikkatini çekti. Geceye kıyafeti ile damga vuran Bestemsu Özdemir, file çorabı arkadaşının çantasına takılınca zor anlar yaşadı. İkili, çorabı yırtmadan çantadan ayırabilmek için uzun süre uğraştı. Bestemsu Özdemir, Hazal Filiz Küçükköse, Itır Esen, Engin Öztürk ve Oğulcan Engin gibi çok sayıda ünlü sima, Zorlu Morini’de düzenlenen partide boy gösterdi. Davete kız arkadaşıyla katılan Bestemsu Özdemir, talihsiz bir an yaşadı. Fileli çorabı kız arkadaşının çantasına takılan oyuncu, panikledi. İkili uzun uğraşlar sonrası çorabını çantadan ayırabildi.

Bestemsu Özdemir Geceye Damga Vurdu!


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Cemal Can Canseven Ödülüyle Ne Yapacak

Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven Büyük Ödülüyle Bakın Ne Yapacak..

Bu yıl Survivor’ın şampiyonu Cemal Can Canseven, konuk olarak katıldığı ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir