Ana SayfaDedikoduBergüzar Korel'in Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu

İlgili Postlar

Bergüzar Korel’in Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu

Bergüzar Korel’in çocuğunun cinsiyeti belli oldu. 12 yıl önce meslektaşı Halit Ergenç ile evlenen ve iki oğlu olan oyuncu Bergüzel Korel, üçüncü kez bebek heyecanı yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyuran 38 yaşındaki Korel, sosyal medya hesabından “Allah biliyor çok istedim” diyerek bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu duyurdu.

Bergüzar Korel ‘den Duygusal Paylaşım

Projeye Veda Etmek… Benim İçin Hiç Kolay Değil…”

…….Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken, artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fiziksel değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üzerine çalıştığımız işimizi erteleme kararı almak zorunda kaldık. Bir yandan minik bebeğimiz, bir yandan çok kıymetli insanlar ile büyük bir emek vererek üzerine çalıştığımız bu projeye veda etmek… Benim için hiç kolay değil… Tüm bu süreçte harika insanlarla çalıştım. Yönetmenimiz Can Ulkay, senaristimiz Selim Erkul, yapımcımız Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, yapım şirketimiz Saran Studios…”

…..Çok şey öğrendiğim ve harika bir yaratım süreci geçirdiğim tüm ekip arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ederim. Dileğim sağlıklı günlerde tekrar kesişsin yollarımız.”

Bergüzar Korel’in Hamilelik Heyecanı

Beyza Şekerci ve bir grup arkadaşıyla bir araya gelen Bergüzar Korel’in karnının iyice belirginleştiği görüldü.

Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez hamile olduğunu duyuran Bergüzar Korel, açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

“Ekranlardan uzak kaldığım 3 yılın ardından, beni çok heyecanlandıran, kreatif tarafında olduğum ve aylardır çok kıymetli bir ekiple hazırlandığımız ‘Kanlı Yayın’ adlı dizimiz için sete çıkmaya hazırlanırken bizi çok şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak hamile olduğumu öğrendim.

Bergüzar Korel’in Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu

2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, ilk çocukları Ali’yi 2010’da kucaklarına almıştı. Korel ve Ergenç, geçen yıl mart ayında çocukları Han’ın dünyaya gelmesiyle ikinci kez bebek heyecanını yaşamıştı. Ergenç çifti şimdilerde ise üçüncü kez çocuk heyecanını yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez anne olmaya hazırlandığını duyuran Korel, bu kez de sosyal medya hesabından bebeğinin cinsiyetini duyurdu. Instagram’dan yakın arkadaşlarının organize ettiği kutlamadan fotoğraflar paylaşan Bergüzar Korel, kız bebeğinin olacağını açıkladı.

3. kez hamile olan Bergüzar Korel'in kız bebeği olacak

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından mutlu haberi paylaştığı gönderisine, “Allah biliyor çok istedim. Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız… Herkes… Büyük bir ailemiz, sağlıklı, mutlu evlatlarımız olsun. E biri de kız olsun. Ne kadar çok istediysek Han’ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı. Canım Hatice’m toplamış tüm arkadaşlarımızı birkaç hafta önce bana böyle bir sürpriz yaptı. Hepsi benden heyecanlı. Sözleştik, sağlıkla, mutlulukla ilerleyen günlerde tüm erkek anneleri olarak içimizde kalan tüm simleri, balonları, tülleri birbirinize dolayıp eğleneceğiz Allah nasip ederse. Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim. Mutlu günlerinizde kalbi hep sizinle atan güzel insanlar hiç eksilmesin hayatınızdan. Sevgiyle” notunu düştü.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler