Ana SayfaÜnlülerBergüzar Korel Çocuklarının Fotoğraflarının İzinsiz Çekilmesine Tepki Gösterdi

İlgili Postlar

Bergüzar Korel Çocuklarının Fotoğraflarının İzinsiz Çekilmesine Tepki Gösterdi

Eşi Halit Ergenç’le birlikte tatil yapan güzel oyuncu Bergüzar Korel çocuklarının fotoğraflarının izinsiz çekilmesine tepki gösterdi. İşte olay hakkında detaylar;

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’ten Mutluluk Pozu

Şimdilerde 3. kez hamile olmanın mutluluğunu yaşayan Bergüzar Korel, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla tatil yapıyor. Bikinili pozlarını da sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, eşi ile bir pozunu da takipçilerinin beğenisine sundu.

Halit Ergenç Kimdir?

Bergüzar Korel kimdir?

Intagram’da 1,9 milyon takipçisi bulunan Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç, birlikte tatil yaptıkları ünlü sunucu Esra Erol’a poz verdi. Eşinin kendisine sarıldığı bir fotoğrafı yayınlayarak “Leyla ile sabah kahvesi” notunu yazdı.

Bergüzar Korel ‘den Yeni Tatil Fotoğrafları

Bergüzar Korel Halit Ergenç’i Takipçilerine Şikayet Etti

Türkiye’nin en iyi oyuncuları arasına giren ikili, geçtiğimiz yıl ikinci çocukları Han’a kavuşarak özel hayatlarında da büyük bir mutluluk yaşadı. Bergüzar Korel tam setlere dönecekti ki, tekrar hamile olduğunu öğrendi. Üçüncü çocukları Leyla’yı heyecanla beklemeye başlayan çift, projeleri bir süreliğine rafa kaldırdı ve Bodrum’a tatile gitti. Keyifleri oldukça yerinde olsa da, Bergüzar Korel’in şikayetçi olduğu bir durum da var.

Bergüzar Korel Çocuklarının Fotoğraflarının İzinsiz Çekilmesine Tepki Gösterdi

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, şu sıralar üçüncü çocuklarının dünyaya gelmesi için gün sayıyor.

Oğulları Ali ve Han’dan sonra bu defa kız bebek bekleyen ünlü çift, kızlarının adının ise Leyla olacağını duyurmuştu.

Bir süredir Bodrum’daki evlerinde tatil yapan çift sakin bir hayat yaşıyor.

Eşi ve kendi fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan, çocuklarını ise sosyal medyadan uzak tutan Bergüzar Korel, gittikleri plajda Ali ve Han’ın özel anlarını izinsiz çeken vatandaşlara isyan etti. Instagram’dan paylaşım yapan Korel, kendilerine anlayış gösteren ve çocuklarının fotoğraflarını çekmeyen basın mensuplarına ise teşekkür etti.

“Buna Hakkınız Yok”

Hiçbir çocuğun fotoğrafının ve videosunun izinsiz çekilemeyeceğinin altını çizen ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Günler önce ailecek gittiğimiz plajda, basındaki arkadaşlar hassasiyetimizi bilip çocuğumuzu çekmemiş ve yayınlamamışken, halktan birçok insanın Han ve Ali’nin bir sürü videosunun programlarına servis edildiğini ilettiler bize.

Halka açık bir yerde basın tarafından çekilen fotoğraf ya da videomuza hiçbir şey diyemem. Ama işleri bu olmasına rağmen, çocuğumuzun fotoğrafını, videolarını yayınlamayan bu sağduyulu arkadaşlarımızın tam tersine hangi his ile acaba bizim çocuklarımızın videoları çekilip yollanıyor bu sayfalara inanın anlamıyorum.

Nasıl bir tatmin duygusudur bu? Fark edip uyarıda bulunduğumda ise ne yanlış anlamışlığım kalıyor, ne ben kimim ki, ne sanıyorum kendimi naletliğim. Bu çok ciddi bir mesele. Hiçbir çocuğa izinsiz dokunmayın. Fotoğrafını videosunu çekmeyin. Buna hakkınız olmadığını bilin artık”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler