Ana SayfaÜnlülerBarış Tunka Romanya ve Türkiye Arasında Köprü Oldu

İlgili Postlar

Barış Tunka Romanya ve Türkiye Arasında Köprü Oldu

YouTube kanalında yayınladığı videolarla geniş bir kitle edinen Barış Tunka Romanya ve Türkiye Arasında Köprü Oldu. Barış Tunka Müzik Piyasasını Sallayacak

YouTube kanalına yüklediği aktüel videolar ile tanınmaya başlayan ve geniş bir kitle edinen Barış Tunka, müzik piyasasına giriş yaptı.

Barış Tunka Romanya ve Türkiye Arasında Köprü Oldu

Romanya’da hayatını sürdüren ve sık sık Türkiye’ye gelen Tunka, geçtiğimiz günlerde Romence seslendirdiği “Puterea Dragostei” adlı ilk parçasını sevenleriyle paylaştı.

Yakışıklılığı kendisine yakışan giyim tarzı ile dikkatleri çekiyor. Şarkının aranjesini Ertuğrul Çelebi üstlenirken mix ve mastering’i CLB Records’a ait. Onur Özcan’ın yönetmenliği yaptığı video klipte İstanbul’un İstiklal Caddesi, Boğaz Köprüsü, Kız Kulesi gibi çeşitli güzelliklerine yer verildi.

Valilikten özel bir izinle çekilen klip, hem Romanya’da hem Türkiye’de oldukça sevildi. Selçuk Olcay, Tunka’nın sanat danışmanlığını üstlenirken saçları Mustafa Man’a, makyajı ise Kudret Sarıkaya’ya emanet edildi.

İlk şarkısının heyecanını yaşayan Tunka, şu sözleri dile getirdi:

Daha önce Acun Medya’nın Romanya’da yapmış olduğu programlardan dolayı Romen halkı beni çok sevdi ve sosyal medya üzerinden bana cesaret vererek, Romence bir şarkı yapmaya teşvik etti. Romen halkının İstanbul’a ve Türklere olan aşkından dolayı, İstanbul görüntüleri eşliğinde klibimizi çekme kararı aldık. “Puterea Dragostei”yi ortaya çıkarmak için ekip arkadaşlarımızla 3 ay boyunca büyük bir titizlikle çalıştık. Şarkımız Youtube kanalımda ve tüm dijital mecralarda yayında. Dinlemek isteyenler her yerden ulaşabilir. Kısa sürede çok iyi tepkiler aldık. Sadece Romanya’da değil, dünyanın birçok ülkesinden mesajlar alıyorum. Emeğimin karşılık bulması beni mutlu ediyor. Hatta öyle ki ikinci şarkımın hazırlıklarına başladık. Romanya’nın ünlü bir ismi ile sürpriz düet olacak. İki kardeş ülke arasındaki bağları kuvvetlendirmeye ve bu kardeşliğin tüm dünyaya örnek olmasını görebilmeyi umut ediyorum. Müzik her şeyin ilacı, ruhun gıdasıdır. Şarkımızın herkese iyi gelmesi dileğiyle. Beni seven ve her zaman destekleyen Romen halkına teşekkürlerimi sunuyorum…

Barış Tunka Instagram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler