Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Kimdir Barbaros Yoloğlu Kimdir?

Barbaros Yoloğlu Kimdir?

-

“MasterChef 2020” yarışmacısının sevilen yarışmacısı Barbaros Yoloğlu kimdir? Barbaros Yoloğlu kaç yaşında? Barbaros Yoloğlu aslen nereli? Barbaros Yoloğlu yer aldığı projeler neler? Barbaros Yoloğlu hangi burç? Barbaros Yoloğlu hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Barbaros Yoloğlu Kaç Yaşında? Barbaros Yoloğlu Aslen Nereli? Barbaros Yoloğlu Hangi Burç?

Barbaros Yoloğlu, 1 Ocak 1994 senesinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Aslen Samsunlu olan Barbaros Yoloğlu, Oğlak burcudur.

Barbaros Yoloğlu Kimdir?

Barbaros Yoloğlu eğitimini Samsun’da tamamşamıştır. Barbaros Yoloğlu, Samsun’un Alaçam ilçesinde dünyaya gelmiştir. Yarışmaya Bodrum’dan dahil olan Barbaros Yoloğlu, 26 yaşında. Bodrum Bitez’de bir restoranda aşçılık yapan deneyimli yarışmacı, özellikle et ürünlerinde kendisine güvense de mutfakta her konuda iyi olabileceğinin üstünü çizerek yarışmaya dahil olmuştur. Instagram’da 32 bin kişi tarafından takip edilen Barbaros Yoloğlu eskiden çok kilolu olduğu ve bir hayli kilo verdiği ortaya çıkması MasterChef izleyenlerinde şaşkınlık yaratmıştır. Yarışmada başarısıyla dikkatleri üzerine toplayan Barbaros Yoloğlu’nun finalist olma konusunda oldukça iddialı bir yarışmacıdır.

Barbaros Yoloğlu TV Programları

  • 2020 – MasterChefCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Özlem Süer ‘Gök Kubbe’ Koleksiyonunu Fashion Week İstanbul’da Tanıttı...

Özlem Süer ‘Gök Kubbe’ Koleksiyonunu Fashion Week İstanbul’da Tanıttı…

0
Ünlü tasarımcı Özlem Süer’in Fashion Week İstanbul için hazırladığı Gök Kubbe Koleksiyonu’nun tanıtım filminde dünya kadınlarının yaratıcı enerjisinin yerelle küreseli buluşturması amaçlandı. Filmin çekimleri...