Ana SayfaÜnlülerAyşen Gruda'dan Hülya Koçyiğit'e Şok Yanıt: "Kamçıyla mı dövsünler bizi?"

İlgili Postlar

Ayşen Gruda’dan Hülya Koçyiğit’e Şok Yanıt: “Kamçıyla mı dövsünler bizi?”

Usta sanatçı Ayşen Gruda’dan Hülya Koçyiğit’e şok edecek ve çok konuşulacak sözler…Ünlü sanatçı Gruda, Posta gazetesinden Oya Çınar’la yaptığı röportajda, geçtiğimiz gün meslektaşı Hülya Koçyiğit’in “Ülkede baskı yok, aksine herkes fazla özgür” ifadelerine şok cevaplar verdi. Bu ifadelere değinen Gruda; “Daha ne yapsınlar pardon, kamçıyla mı dövsünler bizi? Hülya Hanım bu hülyalardan bir an evvel uyansın” dedi.

Ayşen Gruda'dan Hülya Koçyiğit'e Şok Yanıt: "Kamçıyla mı dövsünler bizi?"

Ünlü sanatçı Hülya Koçyiğit; geçtiğimiz günlerde, Posta Gazetesi’nden Alev Gürsoy Cimin’le yaptığı röportajda; “Bu ülkede kimse baskı altında değil, bilakis herkes fazla özgür. Yaptıklarından dolayı bir gün herkes Erdoğan’ı takdir edecek. ‘İyi ki üçüncü havalimanı yapıldı yoksa perişan olacaktık’ diyecek herkes. ‘Kim yaptırdı bunu?’ dediklerinde ise Recep Tayyip Erdoğan döneminde yapıldığını anlayacaklar” açıklamasında bulunmuştu. Bu sözlere karşılık olarak Ayşen Gruda’dan Hülya Koçyiğit’e şok edici ve çarpıcı yanıtlar geldi. Başarılı sanatçı Gruda ile yapılan röportajdan, konu ile ilgili olan satır başları detaylarda sizlerle…

Artık ülkede siyasi hiciv yapılamıyor deniyor. Sizce de öyle mi?

A.G: Yapan yapıyor ama ne şartlarda? Ya da yapınca nelerle karşılaşıyor? Bunlara bakmak lazım. Ben bu ülkenin başbakanı, cumhurbaşkanı olsam ve benim tiplemem yapılsa,Demek ki beni ne kadar seviyorlar” derim. Yapmadıkları zaman üzülürüm” şeklinde cevap verdi.

Ayşen Gruda'dan Hülya Koçyiğit'e Şok Yanıt: "Kamçıyla mı dövsünler bizi?"

Hülya Koçyiğit geçtiğimiz günlerde, “Ne baskısı, bilakis Türkiye’de herkes fazla özgür” dedi…

A.G: Sevgili Hülya, daha ne yapsınlar pardon, kamçıyla mı dövsünler bizi? Hülya Hanım bu hülyalardan bir an evvel uyansın. Kendisine teşekkür ederiz bu pek engin düşüncelerini bizimle paylaştığı için. Ama bunları lütfen kendine saklasın. Çok seveni var, eski bir sanatçı. Bu laflar hiç hoş değil. Benim çok tuhafıma gitti.

“Sanatçı muhalif olmalı” fikri için ne söylersiniz? Siz günümüzde en çok nelerden rahatsızlık duyuyorsunuz?

A.G: İyi bir şey yapılıyorsa alkışlamayı da bilirim. Ama benim işim muhalefet. Beni eleştirenler de her zaman başımın tacıdır. Bir yerde herkes beni alkışlıyorsa, hiç eleştirmiyorsa oradan hemen kaçarım. “Sen yeter ki ol. Çıkıp şurada dursan bile olur” diyenden korkarım. Allah muhafaza, gerçek zannederim. Bakın iyi bir muhalefet partimiz yok diye ne durumdayız! Güçlü bir muhalefet partimiz olsa her şey farklı olabilirdi.

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler