Magazin Haberleri » Kimdir » Ayşe Çınar Kimdir?
Ayşe Çınar Kimdir?
Ayşe Çınar Kimdir?

Ayşe Çınar Kimdir?

Ayşe Çınar Kimdir? Ayşe Çınar kaç yaşındadır ve nerede doğmuştur? Ayşe Çınar aslen nerelidir ve hangi burçtur? Ayşe Çınar ne zaman doğdu? “Cadı Kazanı” isimli yeni single’ı ile şu sıralar dinleyicisi ile buluşan Ayşe Çınar hakkında merak ettiğiniz Herşey Kimdir Haberimzde.. İşte Ayşe Çınar…


Ayşe Çınar Kaç Yaşındadır? Ayşe Çınar Nerede Doğmuştur?  Ayşe Çınar Aslen Nerelidir?  Ayşe Çınar Hangi Burçtur? Ayşe Çınar Ne Zaman Doğdu?

1 Ocak 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ayşe Çınar, Aslen İzmirlidir. Şu an 35 yaşlarında olan Ayşe Çınar, Oğlak burcudur..

Ayşe Çınar Kimdir?

Küçük yaşlardan beri müzikle iç içe bir hayat sürmenin hayalini kuran Ayşe Çınar, Kıbrıs’ta okuduğu yıllarda Beyhan Demirdağ ve Sabahat Tekebaş ile başladığı şan derslerine halen Gül Sabar ile devam etmektedir. Üniversite yıllarında solistlik yaparak katıldığı radyo ve televizyon programlarıyla müzik çalışmalarına devam eden Ayşe Çınar, Kuzey Kıbrıs’taki Pazarlama Yüksek Lisansının ardından, 1997 yılında müzikle daha yakından ilgilenebilmek için İstanbul’a yerleşti.

Eş zamanlı olarak iş hayatında da kariyer yapan Ayşe Çınar, çalıştığı özel bir şirket için hazırladığı sahne performansı sırasında müzisyen Erkin Hadimoğlu ile tanıştı ve bu tanışma aynı zamanda ileride birlikte yapacakları müzikal çalışmaların başlangıcı oldu.

Ayşe Çınar müzik direktörlüğünü Erkin Hadimoğlu’nun yaptığı 2006 yılında yayınlanan “Geçmişten Geleceğe Yunus Emre” adlı albümde  “Gel Tanış Olalım “ parçasının Almanca versiyonunu yorumladı.

Ayşe Çınar, 2009 yılında özel bir televizyon kanalında yayınlanan “Maskeli Balo” dizisinin jenerik vokallerini ve “Başka Bir Hayat” şarkısını seslendirdi. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu için 2012 yılında hazırlanan “Oz büyücüsü” müzikal şarkılarını ve 2014 yılında “Rumuz Goncagül” müzikalinde yer alan “Bundan Sonra” şarkısını yorumladı. Tüm şarkılarını ilk albümleri olan “Deniz Gibi Sev”de toplamaya karar verdi.


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Çağrı Güneş kkimdir?

Çağrı Güneş kimdir?

Çağrı Güneş kimdir? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonunda Hikmet karakteri ile karşımıza çıkan Çağrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir