Magazin Haberleri » Kimdir » Ata Göçen Kimdir?
Ata Göçen naş

Ata Göçen Kimdir?

Şarkıcı Ata Göçen kimdir? Ata Göçen kaç yaşında? Ata Göçen aslen nereli? Ata Göçen hangi burç? Ata Göçen’in şarkıları nelerdir?


Ata Göçen kaç yaşında? Ata Göçen aslen nereli? Ata Göçen hangi burç?

3 Mayıs 1981 doğumlu olan Ata Göçen, 38 yaşındadır. Aslen Bursalı olan şarkıcı Ata Göçen, boğa burcudur.

Şarkıcı Ata Göçen kimdir?

Ata Göçen 3 Mayıs 1981 yılında tekstil işi yapan bir ailenin çocuğu olarak Bursa şehrinde dünyaya gelmiştir. Henüz ilk okul zamanlarında sesinin güzelliğini keşfeden öğretmeni, onu gösterilerde sahnelerle buluşturdu.

Lise eğitimini erken zamanda sonlandırmak zorunda kalan Göçen, içindeki müzik aşkını söndürmedi.

Müzik hayatına 1999 yılının sonlarına doğru 1 piyanist şantör ile başlayarak ilk defa sahne almaya başladı. Vatani görevini icra ettikten sonra müzikle olan bağının en üst düzeyde olduğunu belirten Ata Göçen, kendisini müziğe sevdalı bir insan olarak ifade ediyor.


Daha sonra Bursa Büyükşehir Belediyesi konservatuar sınavlarına giren sanatçı yarım bırakmış olduğu liseyi açıktan bitirdi. Konservatuarda ud ve koro eğitimleri aldı. 2019 yılında Netd dahil olmak üzere pek çok müzik platformunda yayınlanan Naş, Silvana Müzik etiket ile piyasaya sürüldü.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Görkem Günay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Muzaffer Yıldırım Kimdir?

Muzaffer Yıldırım Kimdir? Muzaffer Yıldırım kaç yaşında? Muzaffer Yıldırım aslen nereli? Muzaffer Yıldırım hangi burç? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir