Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Aslışah Alkoçlar; ‘artık dönmem’ dedi.

Aslışah Alkoçlar; ‘artık dönmem’ dedi.

-

Aslışah Alkoçlar; ‘artık dönmem’ dedi.

Hülya Koçyiğit’ in torunu Aslışah Alkoçlar, iş adamı Hayyam Garipoğlu’ nun oğlu Kasım Garipoğlu ile aşk yaşıyordu.

Çift 1 ay önce ayrıldı. Garipoğlu eski sevgilisi Leyla Koray’ a döndü. Birlikte Amerika’da tatil yaptılar.

İddiaya göre; Kasım Garipoğlu yine Aslışah Alkoçlar’ ın peşine düşmüş. Mesajlar atıp barışmak istiyormuş. Aslışah Alkoçlar yakınlarına “Artık bitti, dönmem” diyormuş.

ASLIŞAH ALKOÇLAR’ I TANIYALIM

Aslışah Alkoçlar Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar çiftinin kızlarıdır. 1969 doğumlu Gülşah Soydan Alkoçlar, Yeşilçam’ ın ünlü oyuncusu Hülya Koçyiğit ve eski milli futbolcu Selim Soydan’ ın çocuklarıdır. Otel işletmecisi Ender Alkoçlar ile evlendikten sonra Gülşah Alkoçlar soy adını almıştır. 18 yaşında bir otel sahibesi olarak turizm işine girmiş, hayatı yolculuklarla geçmiştir. Sosyetenin en ünlü turizmcilerinden olmuştur.

Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar evliliğinin meyvesi, ikilinin küçük kızlarıdır. Ablası ise Neslişah Alkoçlar’ dır. Hülya Koçyiğit’ in torunudur. 1993 doğumludur. 15-16 yaşlarında kar kayağı sporunda milli sporcu olmuştur. Annesi hem de babası sosyetenin gözbebeği turizmciler olması sebebiyle tatil yerlerinde sıkça görüntülenen Alkoçlar, böylelikle medyatik bir isim haline gelmiştir.

ASLIŞAH ALKOÇLARIN MESLEĞİ NEDİR?

Türkiye’nin köklü otelcilerinden olan Alkoçlar Ailesi’ nin en küçük ferdi de aile mesleğini seçti. Alkoçlar Otelleri’ nin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah Alkoçlar, Çesme Alaçatı da bir butik otel açmıştı. O dönemler henüz 19 yaşında olan Aslışah Alkoçlar, Alaçat ‘nın meşhur sokağında, kendi adını taşıyan beş odalı butik otelle hem iş hayatına, hem de aile mesleğine ilk adımı atmış oldu.

ASLIŞAH’IN SEVGİLİLERİ KİMLER OLMUŞTUR?

Baturay Tekin, Esat Yontuç, Hakan Sabancı gibi ünlü işadamları ile ilişkisi olmuştur. Oğulcan Engin ile de isimleri anılmıştır.

 

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Oklar Deniz'in Üzerine Çevriliyor

Yalancı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oklar Deniz’in Üzerine Çevriliyor!

0
Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı, 2. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Deniz'in, sosyal medyada Mehmet'i ifşa etmesiyle işler karışıyor. Mehmet, işinden izin...