Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Aslışah Alkoçlar: “Ağlamak istiyorum Kaddafi gibisin” Dedi!

Aslışah Alkoçlar: “Ağlamak istiyorum Kaddafi gibisin” Dedi!

-

Aslışah Alkoçlar,”Ağlamak istiyorum Kaddafi gibisin.” diyerek ablası Neslişah Alkoçlar’ın uyarısına karşılık verdi. Aslışah’ın; sürekli yaşadığı aşk haberleriyle gündeme gelmesi, ablasının tepkisine yol açtı. Aslışah, ablası ile aralarında geçen whatsapp mesajlarını sosyal medya hesabında paylaştı.

Neslişah Alkoçlar: “Bundan sonra hayatının içindeyim!”

Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar’a, ablası Neslişah Alkoçlar’dan uyarı geldi. Aslışah Alkoçlar gerek sürekli yaşadığı aşklarıyla gerekse sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminde sıkça adı geçen isimlerden birisi. Kerem Tunçeri, Hakan Sabancı ve son olarak da Kasım Garipoğlu ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Aslışah, yaşadığı aşklarından dolayı ablasından bir türlü onay alamıyordu. Son olarak; geçtiğimiz gün, Aslışah’ın sosyal medyadaki paylaşımlarına tepki gösteren Neslişah Alkoçlar; whatsapptan yazdığı mesajla ‘Bundan sonra hayatının içindeyim’ diyerek kardeşine rest çekti.

“Sil Onları Hadi, Hadi Çabuk, Bayma beni!”

Engin Altan Düzyatan’ın eşi olan Neslişah Alkoçlar; kardeşi Aslışah’ın son günlerde Kasım Garipoğlu ile yaşadığı aşka da onay vermiyor olacak ki Aslışah’a: “Kusura bakma. Sil onları hadi. Hadi çabuk, uzatma. Kızacağım bak. Bayma beni hadi.” diye uyarıda bulundu.

Posta gazetesinden aldığımız habere göre; Kasım Gariboğlu’nun eski sevgilisinden, Aslışah’ın tehdit aldığına dair iddiaların olması nedeniyle; ablasının uyarıda bulunduğu da söyleniyor.

Aslışah Alkoçlar: “Kaddafi gibisin!”

Aslışah Alkoçlar, ablasının mesajlarındaki tepkilerine ilk başta aldırış etmeyip ‘bye‘ diyerek cevap verse de abla Neslişah’ın üstelemesi üzerine; “Ağlamak istiyorum Kaddafi gibisin!” şeklinde yanıt verdi. Hatta aralarında geçen yazışmayı; ‘Böyle bir abla yok’ notu ile ablasını da etiketleyerek instagramda hikaye bölümünde paylaştı.

Alkoçlar’ın WhatsApp Yazışması

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!...

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!…

0
Son dönemlerde verdiği kilolarla gündemden düşmeyen güzel şarkıcı İrem Derici, önümüzdeki hafta 28 Eylül Salı akşamı ilk kez Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak....
"Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?"

“Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?”

Duygu Güneş' ten Manidar Gönderme

Şarkıcı Duygu Güneş’ ten Manidar Gönderme…