Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Kimdir Aslı İşler Kimdir?

Aslı İşler Kimdir?

-

“Muhteşem Yüzyıl: Kösem” dizisinin oyuncusu Aslı İşler kimdir? Aslı İşler kaç yaşında? Aslı İşler dizileri neler? Aslı İşler filmleri neler? Aslı İşler aslen nereli? Aslı İşler hangi burç? Aslı İşler hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.

Aslı İşler Kaç yaşında? Aslı İşler Aslen Nereli? Aslı İşler Hangi Burç?

Aslı İşler 16 Ağustos, 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Aslı İşler, Aslan burcudur.

Aslı İşler Kimdir?

Aslı İşler, eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Lise yıllarında oyunculuğa ilgi duymaya başlayan Aslı İşler, tiyatro kulübüne girmiştir. Liseden mevzun olduktan sonra oyunculuk alanında kendini daha çok geliştirmek isteyen Aslı İşler, “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde tiyatro eğitimi almıştır.

Ardından Şahika Tekand’da 1 sene boyunca Stüdyo Oyunculuğu eğitimi alan Aslı İşler, ilk olarak 2003 senesinde “Bir İstanbul Masalı” isimli diziyle ekran karşısına geçmiştir. Ardından sevilen gençlik dizisi “Kampüsistan” da çıkış yakalayan Aslı İşler, 2016 senesinde ekranların sevilen dizisi “Muhteşem Yüzyıl: Kösem”le yeniden izleyicisiyle buluşmuştur.

Aslı İşler Dizileri Neler?

  • 2016 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem
  • 2006 – Acemi Cadı
  • 2003 – Kampüsistan
  • 2003 – Bir İstanbul MasalıCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Gökhan Çıra Bombayı Patlattı

Selin Ciğerci’ den Ayrılan Gökhan Çıra Bombayı Patlattı…

0
Şarkıcı ve Fenomen Selin Ciğerci ile eski eşi futbolcu Gökhan Çıra ayrılığının yankıları devam ederken  ünlü futbolcu, ayrılık sonrası bomba açıklamalar yaptı. İşte Detaylar... Selin...