Magazin Haberleri » Dedikodu » Aras Bulut İynemli: Oyuncu Değil Proje Seçiyoruz!
Aras Bulut İynemli: Oyuncu Değil Proje Seçiyoruz!
Aras Bulut İynemli: Oyuncu Değil Proje Seçiyoruz!

Aras Bulut İynemli: Oyuncu Değil Proje Seçiyoruz!

Önceki akşam Etilerde Bige Önal ile Da Mario isimli mekandan çıkarken görüntülenen ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli muhabirlerin sorularını yanıtladı. Kendisine Can Yaman ile ilgili soru soran muhabirlerin tuzağına düşmedi.


Kıyaslama Yok Ben İşimi Yapıyorum!

“Çok başarılısınız, kendinizi Kıvanç Tatlıtuğ ya da Can Yaman ile kıyaslıyor musunuz” sorusuna “Kıyaslama yok, ben işimi yapıyorum. Bunun da karşılığını alıyoruz. Son filmimiz (7. Koğuştaki Mucize) 5 milyondan fazla izlenmiş. Bu mutluluk verici bir şey” dedi. Gazetecilerin “İleride bu oyuncularla aynı projede yer almanız istense oynar mısınız” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Arkadaşlar biz oyuncu değil, proje seçiyoruz. Biz hikayelere hizmet ediyoruz, işimiz bu.” diyerek  Can Yaman polemiğine girmeden soruları yanıtladı.

Aras Bulut İynemli kimdir


Soruları Görmezden Geldi!

Kansersiz Yaşam Derneği’nin 10. kuruluş yılı için düzenlenen etkinlikte Can Yaman’ın açıklamaları soruldu. Aras Bulut İynemli, gülümsedi ama ağızından meslektaşına yönelik bir kelime çıkmadı. İynemli, projenin amaçlarını sıralayarak Can Yaman sorularını görmezden geldi.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Seray Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı Boşanıyor

Sihirli annem dizisinde Tuğçe karakteri ile ünlenen Damla Ersubaşı daha önce de sorunlar yaşadığı eşi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir