Ana SayfaÜnlülerAngelina Jolie'ye şiddet uyguladı!..

İlgili Postlar

Angelina Jolie’ye şiddet uyguladı!..

2016’da yollarını ayıran ve resmen iki yıl önce boşanan Angelina Jolie ve Brad Pitt cephesinden şaşırtan bir haber geldi. Altı çocuk annesi olan Jolie, mahkemeye Pitt’in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü

Bir zamanlar ‘Brangelina’ adıyla anılan ünlü oyuncular Brad Pitt ile Angelina Jolie arasındaki sular durulmuyor. Ayrılık sonrası çocuklarının velayet davası için karşı karşıya gelen ikili, bu kez farklı bir konu ile adlarından söz ettirdi.

The Sun gazetesinin haberine göre; 45 yaşındaki Jolie mahkemeye, Pitt’in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını ifade etti. Ünlü oyuncunun, bununla ilgili belgeler de sunduğu öne sürüldü. Belgelerin detayları bilinmese de Angelina Jolie’nin kanıtları olduğu ve çocuklarının da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtildi.

Davayı kazanmak için elinden geleni yapan Angelina Jolie, daha önce de Pitt’in avukatlarıyla iş ilişkisi olduğu iddiasıyla yargıcı davadan aldırma talebinde bulunmuştu. Oyuncu, “Yargıç ile davalının (Brad Pitt) avukatı arasındaki mevcut, devam eden ve tekrar eden müşteri ilişkisini gösteren durumlar olduğunu” öne sürse de bu iddiasını belgeleyememişti. Angelina Jolie’nin bu talebine rağmen California Yüksek Mahkemesi, Yargıç Ouderkirk’ün bu davada geçici yargıç olarak görev yapmaktan men edilmemesine karar vermişti.

Öte yandan Jolie ve Pitt’in Ouderkirk’ü uzun yıllardır tanıdığı ve yargıcın, ikilinin Fransa’daki düğününe katılan sayılı kişilerden olduğu öne sürülmüştü. 1998’de tanışan oyuncu Brad Pitt ve Jennifer Aniston, 2000 yılında evlenmişti. Ancak ikili, 2005’te yollarını ayırmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler