Ana SayfaDünyaAmber Heard, Johnny Depp'i Asansörde Cara Delevingne İle Aldatmış

İlgili Postlar

Amber Heard, Johnny Depp’i Asansörde Cara Delevingne İle Aldatmış

Johnny Depp – Amber Heard davası bitti ama sansayoneller bitmiyor. Amber Heard, Johnny Depp’i asansörde Cara Delevingne ile aldatmış! İşte detaylar;

Amber Heard, Johnny Depp’i Asansörde Cara Delevingne İle Aldatmış

Eski eşi Johnny Depp’in açtığı ‘iftira’ davasını kaybeden ve 15 milyon dolar tazminat ödemeye mahkum edilen Amber Heard hakında yeni iddialar ortaya atıldı. Önceki gün yayılan söylentilere göre; Heard, evliliklerinin sürdüğü 2015 yılında Depp’i birlikte yaşadıkları evin asansöründe aldattı.

Bir magazin sitesi tarafından yayınlanan görüntülerde Amber Heard ile birlikte model ve oyuncu Cara Delevingne yer alıyor. İkili, Heard ile Depp’in evlilikleri sırasında yaşadıkları Los Angeles’taki evin asansöründe öpüşürken güvenlik kamerasına yakalanmış.

Bu görüntüler akıllara Amber Heard’ün Elon Musk ile yine aynı asansörde çekilen görüntülerini getirdi. O kamera görüntülerinde de Heard ile Musk, samimi bir şekilde görüntülenmişti.

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’ün kendisini Musk ile aldattığını ileri sürmüştü. Depp’in ileri sürdüğüne göre; Heard, kendisi film çekimi için şehir dışındayken, Musk’ı evine davet etmişti. Ancak ünlü oyuncunun iddiaları sadece bununla sınırlı değildi.

Üçlü Birliktelik İddiası

Depp, Amber Heard’ün evlilikleri sırasında hem Elon Musk hem de Cara Delevingne ile kendisini aldattığını ileri sürmüştü. Hatta Depp, eski eşi, Elon Musk ve Cara Delevingne’nin üçlü birliktelik yaşadığı iddialarını da ortaya atmıştı.

Johnny Depp ile Heard’ün evlilikleri sırasında yaşadıkları binanın sakinleri, yani çiftin komşuları da bu dedikoduları gündeme getirmişti.

Komşuları Doğruladı

Depp ve Heard’ün Los Angeles’taki komşuları model Cara Delevingne’in de bu tuhaf çemberde yer aldığını öne sürdü. Komşuların anlattığına göre; Delevingne ve Musk, Depp ile Heard’ün evli olduğu 2016 yılında çiftin evine ziyarette bulunuyordu.

Komşuların bu iddialarından yola çıkan Johnny Depp’in avukatları da Amber Heard, Elon Musk ve Cara Delevingne’in bu dönemde üçlü bir yakınlık içinde bulunduğunu iddia etti.

Johnny Depp ile Amber Heard’ün evli oldukları dönemde yaşadığı apartmanın görevlisi de Musk, Heard ve Delevingne’i sık sık asansörde birlikte gördüğünü öne sürdü.

Cara Delevingne, Amber Heard ve Elon Musk iddialarını ise yanıtsız bıraktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler