Ana SayfaÜnlülerAltın Güvercin'de Zeynep Bastık rüzgarı esti!

İlgili Postlar

Altın Güvercin’de Zeynep Bastık rüzgarı esti!

6 Eylül’de başlayan ve 24. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’nda Zeynep Bastık rüzgarı esti! Festival sanatçı Zeynep Bastık’ın sahne aldığı konserlerle devam etti. Güvercin Amfi Tiyatro’da düzenlenen konsere Kuşadası halkı yoğun bir ilgi gösterdi! Altın Güvercin’de Zeynep  Bastık rüzgarı esti!

24. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması kaldığı yerden devam ediyor!

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Atın Güvercin Kültür, Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) iş birliği ile düzenlenen 24. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması tüm coşkusu ve hareketliliği ile hız kesmeden devam ediyor! 24. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması 12 Eylül’de düzenlenecek olan Büyük Final Gecesi ile sona erecek.  Altın Güvercin Beste Yarışması, Okan Bayülgen ve ekibi tarafından yarışmanın tarihini ortaya koymak ve tanıtmak amacıyla “Bir Notanın Hikayesi” adlı belgesel gösteriminin ardından, Ünlü pop sanatçısı Zeynep Bastık’ı ağırladı.

Katılımcılar PCR testi ve aşı kartı ile giriş yaptı!

Altın Güvercin Beste Yarışması’na katılımcılar PCR testi ve aşı kartı ile kabul edildiler.  Konserde birçok davetli yer aldı. Davetliler arasında Kuşadası Belediye Başkanı, KUSAV başkanı yer aldılar. Çok sevilen sanatçı Zeynep Bastık, efsane sesi, güzel şarkılar ve müthiş sahne performansı ile katılımcılara ve Kuşadası halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Altın Güvercin’de Zeynep Bastık rüzgarı esti!

Konser sonunda pop müziğin sevilen sanatçısı Zeynep Bastık’a, Kuşadası Belediye Başkanı tarafından çiçek ve plaket verildi. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “24’ncüsünü yaşayacağımız Altın Güvercin Beste Yarışması heyecanımıza ortak olduğu için değerli sanatçımız Zeynep Bastık’a ve siz değerli Kuşadalılara çok teşekkür ederim. Altın Güvercin Türkiye’nin ilk ve tek pop müzik beste yarışması olma özelliğini koruyor. Kuşadası Belediyesi olarak geçtiğimiz sene pandeminin zor koşullarına rağmen, sanatçılarımızın sahne yapmadığı bir ortamda Altın Güvercin’i düzenlemiştik. Bu sene ise Altın Güvercin’i 24’üncü kez kanatlandırıyoruz. Kuşadası Belediyesi her zaman sanatın ve sanatçının yanında olacaktır. Sevgili Zeynep Bastık benim çok severek dinlediğim Türkiye’nin önemli seslerinden biri. Bugün kendisini ağırlıyor olmak bizlere büyük mutluluk verdi” cümlelerine yer verdi.  Altın Güvercin’de Zeynep Bastık rüzgarı esti!

“Altın Güvercin Türkiye’ye çok değerli sanatçılar kazandırdı” 

Sevilen sanatçı Zeynep Bastık ise “ Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel’e çok teşekkür etmek istiyorum. Altın Güvercin Beste Yarışması uzun yılların ardından sizin sayenizde yeniden düzenledi. Yaptığınız işi çok kıymetli buluyorum. Türkiye’ye çok değerli sanatçılar kazandırmış köklü bir beste yarışmasını yeniden canlandırmak çok önemli bir iş. Sanata verdiğiniz destekten dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Bugün sizlerle olmak bana da büyük keyif verdi” cümleleri ile mutluğunu ve heyecanını paylaştı.

Zeynep Bastık kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler