Ana SayfaKültür ve SanatMüzikAli Özcan 'dan Bir Ege Klibi "Bıraktım Kendimi"

İlgili Postlar

Ali Özcan ‘dan Bir Ege Klibi “Bıraktım Kendimi”

2019’da yayınladığı “Aşktan Haber Var” EP çalışması ile müzikseverlerin beğenisini kazanan Ali Özcan, ilk önce EP’ye ismini veren şarkı Aşktan Haber Var’ın, ardından Duymuş Olurum’un kliplerini dinleyici ile buluşturmuştu. Şimdi ise Ali Özcan, EP’nin klibi olmayan tek şarkısı Bıraktım Kendimi’nin klibini dinleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Dinleyicilerle Buluşturmaya Hazırlanıyor!

Ali Özcan, Erekli-Tunç Stüdyosu’nda kaydedilen ve Mert Tunçmakas’ın düzenlemiş olduğu Bıraktım Kendimi’nin klibi için Haziran ayında kamera karşısına geçti. Marmaris Selimiye’de çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise “Aşktan Haber Var” klibinde olduğu gibi Ali Özcan’ın adı var.

Ali Özcan, yeni klibini şu sözlerle anlatıyor;

“Şarkıdaki o ege esintilerini en iyi şekilde verebilmek için öncelikle o esintilerin gerçek olması gerekiyordu. Ben gerçekten o sokaklarda gezmeliydim; o muhteşem dar sokaklarında yürümeli, deniz kıyısında oturup, dalgaların sesi ile günün o muhteşem batışını seyretmeliydim. Bunu izleyicilere verebilmem için öncelikle benim yaşamam gerekiyordu. Bunun için ise rotamı uzun zamandır methini çok duyduğum ve üzerine araştırmalar yaptığım Marmaris Selimiye’ye çevirdim. Birkaç günlük çekim sürecinin ardından gerçekten iyi bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Çekerken aldığımız o tat bambaşkaydı, umarım izleyenler de aynı duyguyu alır.”

Bıraktım Kendimi klibini 2 Temmuz’dan itibaren Ali Özcan’ın YouTube kanalında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler