Ana SayfaDedikoduAleyna'ya Konser Şoku!

İlgili Postlar

Aleyna’ya Konser Şoku!

Adana’da Seyirciler Aleyna Tilki’ye Yumurta Fırlattı, Ardından Sahneye Hücum Etti

Yoğun olan Aleyna Tilki’nin bu seferki durağı Adana’ydı. Adana’da ilk kez sahneye çıkan Aleyna Tilki’yi izlemeye gelenler, önce yumurta fırlattı; sonra da sahneye hücum etti. Neye uğradığını şaşıran genç şarkıcı, sahneyi terk etti.

Sahneye Yabancı Cisim Yağınca Genç Sanatçı Şok Oldu

24. Uluslararası Adana Film Festivali bugün başladı. Festival kapsamında ünlü popçu Aleyna Tilki, Sinema ve Kültür Kasabası’nda saat 21.00’de sahneye çıktı. Konserine ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla başlayan Tilki birkaç şarkı söyledikten sonra hayranları tarafından sahneye yabancı cisimler ve yumurta atıldı. İlk başta neye uğradığını şaşıran genç sanatçı sahneyi terk etmek zorunda kaldı. Salon kapasitesinin çok üzerinde kişinin olması ise hücuma sebep oldu.

Daha sonra seyirciler sahneye girmeye kalkışınca sahnenin ışıkları kapandı ve ünlü şarkıcı Aleyna Tilki konser alanından ayrıldı. Hayranları Tilki’nin neden konserden ayrıldığını anlamazken, yetkililer tarafından da bir açıklama yapılmadı. Çoğunluğu gençlerden oluşan binlerce kişi daha sonra konser alanından ayrıldı.

Aleyna Konseri yarıda kesti
Adana’da Seyirciler Aleyna Tilki’ye Yumurta Fırlattı, Ardından Sahneye Hücum Etti!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler