Magazin Haberleri » Ünlüler » Acun Ilıcalı: Türkiye’yi bitirdim, hedefim dünyayı ele geçirmek!

Acun Ilıcalı: Türkiye’yi bitirdim, hedefim dünyayı ele geçirmek!

Gelecek planlarından söz eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, bomba açıklamalar yaptı. Ilıcalı, “Türkiye’yi bitireli beş yıl oldu, hedefim dünyayı ele geçirmek.” dedi. Detaylar haberimizde…


Yaptığı programlar reyting rekorları kıran TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programa konuk olarak katıldı. Programda gelecek planlarından bahseden Ilıcalı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı: Dünyayı ele geçirmeye çalışıyorum

Yurt dışında çok önemli görüşmelerinin olduğunu ifade eden Acun Ilıcalı “Belki Amerika’nın dört büyük kanalından birinde olacağız. Kuzey Avrupa hedefimizde. Bu iki bölgeyi elimize geçirebilirsek oradan Doğu’ya doğru devam ederiz. Hedefim dünyayı ele geçirmek.” diye konuştu.

Türkiye’yi bitireli beş yıl oldu, birinci olsam bir şey hissetmeyeceğim

Türkiye’deki hedeflerini değerlendiren Acun Ilıcalı, çarpıcı bir açıklamaya imza atarak “Türkiye’yi reyting konusunda bitireli 5 sene oldu” diyen Acun Ilıcalı, “Ben bin 300 kere birinci olmuşum zaten, bin 600 kere birinci olsam bir şey hissetmeyeceğim. Kendimi geliştirebileceğim bir dünya kurmaya çalıştım.” dedi.

Acun Ilıcalı’nın merakla beklenen Survivor 2018 yarışması, 10 Şubat günü TV8’de başlayacak.

Acun Ilıcalı kimdir?


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Cenk Eren: "Toprağa Gömülmek İstemiyorum"

Cenk Eren: “Toprağa Gömülmek İstemiyorum”

Başarılı şarkıcı Cenk Eren, bir takipçisinin üniversitelerin kadavra eksikliğinden söz açtığını görünce “Ölümden korkmuyorum ama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir