Ana SayfaDedikoduRakiplerinden Esra Erol’ a Yakın Markaj

İlgili Postlar

Rakiplerinden Esra Erol’ a Yakın Markaj

Rakiplerinden Esra Erol’ a Yakın Markaj

İzdivaç programlarının yasaklanmasının ardından format değişikliğine giden Esra Erol’un yasağı delmesi sonrası rakip kanallar ATV’ yi ve deneyimli sunucuyu RTÜK’e şikayet etti.

En son çıkarılan bir KHK(kanun hükmünde kararname) ile  evlilik programlarını kaldırmasıyla birlikte format değişikliğine giden Esra Erol, yeni programıyla da eleştirilerin hedefi haline geldi.

İlk haftalarda reytinglerde beklenen patlamayı yapamayan Esra Erol, geçtiğimiz yıl evlendirdiği Caner-Berke çiftine sarıldı. Bu kez araları bozuk olan çifti barıştırmak için kolları sıvayan Esra Erol’ un bu hareketi, yasağı deldiği gerekçesiyle rakip kanalları da rahatsız etti. Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüpoğlu “Evlilik ve barıştırma programlarından olan kanal yöneticileri, ATV ve Esra Erol’ u RTÜK yönetimine şikayet etti” ifadelerine yer verdi.

Yazısından bir bölümü şu şekilde: İzdivaçlar yasaklanınca ne yapacağı en çok merak edilen isim Esra Erol’ du. Erol, ATV de yeni sezonu yeni formatla açtı, ama eleştiriler de başladı:

“RTÜK, izdivaçları, onlarla özdeşleşen isimleri ve barıştırma programlarını yasakladı, ama Esra Erol’un geçen sezon evlendirdiği Berke – Caner Toygar, barıştırma gerekçesiyle locada. Değişen bir şey yok Esra Erol ‘da.”

Tatilde TV izlemediğim için Esra Erol ‘un yasağı ihlal edip – etmediğini bilmiyorum, ama şunu biliyorum: RTÜK’ün sözlü uyarısıyla evlilik ve barıştırma programlarını kaldıranlar kayıtsız kalmadı bu duruma… Evlilik ve barıştırma programlarından olan kanal yöneticileri, ATV ve  Esra Erol ‘u şikayet etti RTÜK yönetimine…

Sanıyorum RTÜKün yapacağı ilk toplantıda belli olur işin akıbeti!

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler