Magazin Haberleri » Burçlar » 23 Ekim Hangi Burç? 23 Ekim Ne Burcu?
23 Ekim Hangi Burç
23 Ekim Hangi Burç

23 Ekim Hangi Burç? 23 Ekim Ne Burcu?

23 Ekim Hangi Burç? 23 Ekim’de Doğanlar Hangi Burç? Burcunun hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek isteyenler için bir yazı hazırladık.


23 Ekim Doğumlu Ünlüler

23 Ekim Hangi Burç? 23 Ekim Ne Burcu?

23 Ekim doğumlu insanlar, adil ve eşitlikten yana olmaları gibi karakteristik özelliklere sahip ve “Terazi” burcuna dahil oluyor.23 Ekim tarihinde doğan burçlar,Hava grubuna dahil ve dahil olan kişiler genellikle dengeli, uyumlu, sabırlı ve kibar olmaları gibi özelliklere sahip terazi, özellikleri ile ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Terazi Burcu Ünlüler

Başlıca Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu özellikleri arasında en çok merak edilen özelliklerden biri Terazi burcu grubudur. Merak edilen Terazi burcu grubu ise Hava. Terazi burcunun uğurlu günü Cuma. Eğer burcunuz Terazi ise en uğurlu gününüz Cuma. Geriye dönük baktığınızda, aldığınız mutlu haberlerin veya şansınızın üst seviyede olduğu günün Cuma günü olduğunu göreceksiniz.

Terazi burcunun uğurlu sayısı 6. Uğurlu sayınızı bir köşeye not etmeyi unutmayın. Terazi burcunun sadece bir adet uğurlu taşı bulunmaktadır.Terazi burcunun uğurlu taşı ise Opal taşıdır.Terazi burcunun birden fazla uğurlu rengi bulunmaktadır.Terazi burcunun uğurlu renkleri sırası ile Açık Pembe, Açık Mavi, Turkuaz renkleridir. Terazi burcunun birden fazla uğurlu çiçeği bulunmaktadır.Terazi burcunun uğurlu çiçekleri sırası ile Pembe Krizantem, Pembe Gül çiçekleridir. Terazi burcunun birden fazla uğurlu kokusu bulunmaktadır.Terazi burcunun uğurlu kokuları sırası ile Gardenya, Yasemin, Orkide kokularıdır. Terazi burcunun sadece bir adet uğurlu müziği bulunmaktadır.Terazi burcunun uğurlu müziği ise Romantik Parçalar müziğidir.

Terazi burcunun en belirgin özelliği Saygı. Eğer burcunuz Terazi ise en belirgin özelliğinizin Saygı olduğunu fark etmişsinizdir. Terazi burcunun en büyük emeli Mükemmel Dostluk. Eğer burcunuz Terazi ise en büyük emelinizin Mükemmel Dostluk olduğunu göreceksiniz. Terazi burcunun en büyük hatası Kendini Beğenme. Eğer burcunuz Terazi ise en büyük hatanızın Kendini Beğenme olduğunu fark etmişsinizdir. Hatalarınızdan kaçınmayı unutmayın. Terazi burcunun en büyük arzusu Değerinizin Anlaşılması. Eğer burcunuz Terazi ise en büyük arzunuzun Değerinizin Anlaşılması olduğunu zaten biliyorsunuzdur.


Sizler de Terazi burcu hakkındaki yorumlarınızı aşağıda bulunan Yorum bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz. Yine aynı bölümden yanlış olduğunu düşündüğünüz özelliklerden bizleri ve takipçilerimizi haberdar edebilirsiniz.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Burç Yorumcusu

Burç Yorumcusu

İlginizi Çekebilir

Retro Dolu Günler Bizi Bekliyor!

Retro Dolu Günler Bizi Bekliyor!

Mayıs ayı ile birlikte astrolojik olarak birçok gezegenin yaşayacağı retrolar hepimizi farklı açılardan etkileyecek. Gezegenlerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir